Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Beengednének kerékpárral az...

Csicsike1988 kérdése:

Beengednének kerékpárral az usába? (new yorkba). Vagy visszaforditanának mert gyanus lennék?

Figyelt kérdés
már megvettem a repjegyet arra s gépre amin elvileg lehet szallitani sportszereker. összecsomagolnám a bicajom egy nagy dobozba és tartozékaival együtt pl pumpa, és ugy vinném fel a repülőre

2017. jan. 18. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy gyanùs lenne, hiszen turistàk nem cipelnek magukkal kerèkpàrt tengeren tùlra egy szimpla nyaralàsèrt. New Yorkban is lehet olcsón biciklit bèrelni.
2017. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel pl a nagykövetséget. Ott tudnak segíteni, hogy mit és hogyan tudsz szállítani az USA-ba.
2017. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Úgy érzem, te az az ember lehetsz aki nem megy a szomszédba egy kis krativitásért, és az aki gyermekkorában rendkívül sok kényeztetést kapott. Azért gondolom ezt, mert kitalálsz egy előállsz egy szerinted zseniális ötlettel és nem teketóriázol, sitty-sutty, már ki is írtad.


Hőn szeretett kerékpárod természetesen bevihető. Meg fognak mosolyogni, de ne törődj vele, szívből kívánom hogy valósítsd meg az egódat.

Tudod, ha meg nem megy, vágd földhöz magad, mint gyerekkorodban.

2017. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen beviheted a bringádat az Államokba, csak a nyeregtáskában ne legyen kolbászos szendvics.
2017. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
47%

Szerintem ne repülővel menj!

Kerülj Alaszka felől bringával!

2017. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
53%
Vagy menj vizikerékpárral
2017. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a biciklid nem fog melletted ülni a repülőn?

A nagy dobozt hogyan fogod cipelni a bőröndöd mellett?

Miért nem veszel/bérelsz kint egy bringát?

2017. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én sem értem... Akkor lenne értelme az ötletednek, ha egy meglehetősen drága kerékpár lenne terepre, aktív kirándulás céljából. Nem hisze, hogy nálad ez a helyzet.
2017. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Remélem télen mész. Nagy feeling lehet New Yorkban télen biciklizni :D

Amúgy kocsit is bagóért tudsz bérelni, a canga meg csak útban lesz, elég hamar :)

2017. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Többe kerül kivinni, mint ott venni egyet...
2017. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!