Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha elvégeztem az egyetemet...

Ha elvégeztem az egyetemet még (6 félév) és megkaptam a diplomámat az építőmérnökiről akkor utána mi a teendő, hogy az USA-ban lehessek mérnök?

Figyelt kérdés
Kint szeretnék élni!!! Imádom az USA-t a filmekből! És az minden álmom ,hogy ott kint dolgozhassak és élhessek! Ez lehetséges mérnökként ?
2017. jan. 21. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

'Imádom az USA-t a filmekből!'


Ugye nem komoly, hogy te masodeves vagy valamelyik egyetemen? Mondd, hogy csak egy almodozo kozepiskolas vagy, aki tul sokat nezi a kabelcsatornakat...

2017. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Tervezz egy hidat.
2017. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Jézus ereje... ha elvégzel egy egyetemet, akkor szerintem utána lesz annyi eszed, hogy utána tudj nézni.
2017. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért baj az ha valaki szeretné teljesíteni az álmait ? És de képzeld másod éves vagyok! Nem gondoltam volna ,hogy ennyire lenézőek itt az emberek. Habár mit is vártam :D a jó magyar ember mindig is furakodott nem segített :)
2017. jan. 21. 22:57
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

Nem vagyunk lenezoek, de ha 20-21 eves korodban ennyi fogalmad van a vilagrol, nem sok jovot josolok neked. A filmek es a valosag kozott tatong egypar szakadek, de tudod mit, neked aztan magyarazhatom... Nezd tovabb a buta tinisorozatokat, almodozz, hogy huuuu, milyen jo lenne Amerikaban elni, az mennyivel menobb hely mint Europa (megsugom, nem, nem az).


Epitomernokkent akkor fogsz kijutni, ha Magyarorszagon benne vagy a 10 legjobb kozott. Se nem hianyszakma, se nem kulonleges, almodozz csak, de a valosag pofonjai annal kemenyebbek lesznek.

2017. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Nyugi, ki tudsz menni, nekem elég sok totál életképtelen ismerősöm van kint nulla szaktudással... mondjuk ők legalább képesek voltak megejteni egy Google keresést, millió oldal szól erről és nem fogok neked linkelni. Ez megint egy tipikusan olyan kérdés, amit fel se kellett volna tenni. Ha nem tudod hogy működnek az online tartalomkeresők, akkor tegyél fel erről egy kérdést.
2017. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Nyitni kéne mar lassan egy az usaba akarok menni topicot itt a gyakorin,amit aztan kesvere összefoshatna mibden ilyen álmodozó/elképzelése sincs a dolgokrók/keresőt hasznalni nem tudó/elvarazsolt álomvilág géza.....
2017. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Itt pontosan leírják, hogy mi kell hozzá:

[link]


Úgy látom, hogy a magyar diplomát el sem fogadja a NAAB, úgyhogy ha tényleg szeretnél mérnökként kint dolgozni, szerezz egy általuk akkreditált mesterdiplomát első lépésként.

2017. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm! Az előtte szóló összetört kis irigy emberkéket csak sajnálni tudom ,hogy a szövegértésükkel is baj van :\ Nem azt kérdeztem ,hogy tudok kijutni tudom ,hogy zöldkártyát kell igényelni.. jézus bírom mikor okoskodóan nem kimondva lehülyézik az embert ... :D Én arra voltam kíváncsi ,hogy mérnök lehetek e kint ha már elvégzem az egyetemet mert képzeljétek a profom sem tudott rá pontos választ adni :O húúú most akkor ő is degenerált mint én ? :O :D nem vagytok semmik
2017. jan. 22. 14:31
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem eleve az USA-ban kellene tanulnod.
2017. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!