Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik kanadába utaztak, utaznak...

Akik kanadába utaztak, utaznak repcsivel mostanság. Milyen légitársaságot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nyugati partra mennék.
2017. jan. 28. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
neked nem mindegy melyik? az a jo amelyik neked megfelo aron adja a jegyet
2017. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Európában és Észak-Amerikában a légi közlekedés biztonságos és jó színvonalú, így igazából az ár és az átszállások döntenek. Nem teljesen világos, hogy maga a cég miért fontos (transzatlanti járatoknál egyelőre nincs is fapados járat).
2017. jan. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Air Canada. Torontoba megy közvetlen járat Budapestről, ráadásul elég olcsón. Torontoban viszont mindenképp át kell szállnod, ha a nyugati part a cél.
2017. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Hát, az utolsó nem repült még ide, az is biztos. Én repültem Párizs-Montreal-Vancouver úton hazafelé, hát az elég nyűgös.


Kérdező, mindenképpen valamilyen Budapest-európai nagyreptér-Vancouver útvonalat javaslok, mert sokkal rövidebb. London-Toronto nyolc óra, London-Vancouver nincs tíz de Toronto-Vancouver öt óra!


Hogy ezt milyen légitársasággal adod elő, nos, amelyik olcsó. Mind egyforma fos economy-n, business-re meg nincs pénzed, nekem sincs, én aeroplan point-tal repülök business-en.

2017. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. febr. 1. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Alitalia, Air France vagy American Airlines gépekkel utazok csak. Ezekben bízok, lehet hülyeség, mert a többi is megbizható, de akkor sem ülök fel más légitársaság gépére.
2017. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok, aki leszavazta, az mégis miért? Én repültem turistaosztályon transzatlanti úton Norwegiannel, Air Transattel, Lufthansával, Air Canadával, KLM-el, British Airways-zel, hasonló hosszúságú utat tettem meg Jetstarral Ausztráliába menet (és valószínűleg még csomó különböző légitársasággal amire nem emlékszem) és a turistaosztály mindegyiken kényelmetlen és ez van.


A business meg megfizethetetlen, a KLM éppen Vancouver-Amszterdamot árulta 1700 USD return, ez a legolcsóbb, amit évek óta láttam ilyen viszonylatban, az biz' félmillió forint, olcsónak nem mondanám.


Tehát, miért is pontoztok le?

2017. febr. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!