Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha férfiként én is kihasználom...

Ha férfiként én is kihasználom hogy jól nézek ki és amerikai, kanadai nőkkel ismerkedek társkereső oldalakon, mint ahogy sok magyar nő is teszi, mennyire fér bele egy normális "külföldön akarok élni mentalitásba"?

Figyelt kérdés

Pár éve böngészem ezt a kategóriát, és itt olvastam először arról, hogy házasság útján is kilehet menni.

Nem akartam elhinni hogy ilyen könnyű, de tényleg.

Azért biztos a nőknek egy picit könnyebb, hiszen ezeken a külföldi oldalakon is férfitöbblet van.

De én egy atletikus, sportos alkat vagyok, és jóképű is.

Elég jól beszélek angolul, így nekem is adódott a lehetőség, ma más kipróbálhatja és összejön neki nekem miért ne?

Elsőnek kinéztem a legnagyobb free dating oldalakat, majd reggeltem rájuk.

Talán nem is volt meglepő, de rengeteg magyar lány is fenn volt, sokuk kiírta hogy magyarországon él, de amerikában vagy kanadában vagy ausztráliában szeretne(attól függően ki hova melyik oldalra regisztrált).

És a lényeg.

Azóta több barátnőm is volt, volt aki intézett papírokat is kinn is lehettem nála.

Így elég sok helyen megfordultam és nem kellett hozzá, szaktudás, meg 6 egyetemi végzettség, inkább egy kis kalandvágy.

A legérdekesebb az egészben mikor megláttam magyar csajokat ezeken az oldalakon, mind lekoptatott gyorsan, hogy minek írtam nekik, ők külföldi pasit keresnek, mert kinn akarnak élni.

Ki mit gondol az ilyen külföldi partnerkeresésről?

Volt már valaki ilyen helyzetben?



#érdekesdolgokazéletben
2017. márc. 26. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagy lutri. Ki tudja milyen a társ és nagyon egyszerű kihasználni az embert amikor új országban vagy, egy idegennel, akit neten ismertél meg. Én maximum akkor mennék bele ha van annyi tartalékom, hogy bármikor haza tudok utazni és itthon újra kezdeni az életem.
2017. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Nem voltam ilyen helyzetben, de tényleg érdekes. Egy darabig legalábbis.


Vannak magyar lányok-nők is, akik a tengerentúlon élnek, és párt keresnek, de ott kevés a magyar választék. Ők meg magyar oldalakon keresnek, sokszor kétlaki életre.


Az a véleményem, ha számít, hogy idegen nyelvű parnert KERESNI elég igénytelen dolog. Ki fogja zárni a tartalmas kömmunikációt. Bár, ha az a lényeg, hogy minél messzebb éljen valaki, akkor valamit valamiért. Csak gyerek ne legyen belőle.

2017. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha találsz olyan nőt, aki hónapokig eltart. Mert ha csak látogatóba mész ki, akkor nem dolgozhatsz. A házastárs szponzorálása pedig 1,5-2 évig is eltarthat. Ráadásul eléggé utánanéznek, hogy nem érdekházasság-e. A barátnőm amerikai állampolgár, kanadai férjjel, már majdnem 2 éve, hogy Kanadába költöztek, de még mindig nem kapta meg a letelepedést. Pedig 11 éve házasok, 2 gyerekkel.
2017. márc. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amikor szinte lehetetlen volt bejutni az unióba, társkeresők révén sok arab fiatalember létesített kapcsolatot magyar nőkkel. Szótárazva, nyelvismeret nélkül udvaroltak, főként azt ismételgetve, hogy szeretlek. Gyermekét egyedöl álló, csalódott, vagy kövér, önbecsülés hiányos és magánytól szenvedő nőket céloztak meg.Sokan bedőltek nekik.

Az egyik tévécsatorna ilyen eseteket mutat be, színhely az USA. Tehát ezt a műfajt ott is alkalmazzák. Nagyon szigorú az ellenőrzés, módszereik vannak kideríteni, mire megy ki a játék. Személy szerint én el tudom képzelni, hogy létre jön egy igaz kapcsolat, szerelem, sikeres házasság. Ha tényleg párodat keresed, nem csupán érdeked hajt.

Amúgy rég közkeletű a fogalom: HÍMRINGYÓ. Te ne ez legyél.

2018. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!