Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi súlyt vihetek a gépre?...

Mennyi súlyt vihetek a gépre? Mennyit kézinek, mennyit a bőröndbe? A bőrönd súlyát alapba hozzá kell számolni, ugye?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 07:46
 1/8 anonim válasza:
51%
nem tudok válaszal szolgálni de engem is érdekel :) Köszi
2010. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a repülési társaságtól függ. próbáld a gugliban, hogy repülés és súlyhatár. minden cégnél más. vagy telefonálj a reptérre.:)
2010. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A légitársaságtól függ, amelyikkel utazol, valamelyik csak 15 kilós feladott poggyászt enged, valamelyik 34-et. A méretei bőröndöstől számítanak, hisz a reptéren nem fogják kipakolni és úgy lemérni a cuccaidat, ahogy a kézipoggyásznál a centik is számítanak nem csak a súly. Kerekestől mindenestől.
2010. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában minden légi cég,1 fő/20 kg bőrőnd,és 1 fő/ 5 kg lehet a kézi poggyász súlya.MALÉV-nél tuti hogy így van.jah és 20 kg felet rá fizetsz,asszem kilónként 2000 ft-ot.a bőrőnd súlyát is hozzá kell számolni.egy jó tanács,ne tömd meg teljesen 20 kg-ig mert vissza fele úgy is hozol ezt azt.
2010. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13:43 as vagyok kézi pongyász mérete 25 cm max.
2010. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyes reptereken van egy mero eszkoz a kezi poggyasz szamara, egy keretfelehez hasonlit. Ha azon atfer a kezi poggyaszod akkor Ok.
2010. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13.43-ast kiegészítve wizzair-nél viszont pl 32 kg lehet a feladott poggyász maximum tömege, a kézié 10. A kézipoggyász max mérete náluk ha jól emlékszem 55x40x20 cm-es lehet. Ebből is látszik, hogy mennyire társaság függő. Mielőtt elindulsz mindenképpen nézz utána az interneten, nehogy rá kelljen fizetned, mert azt sajna nem úszod meg két fillérrel!
2010. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Deltával fogok menni júniusban New Yorkba.

A feladott poggyász 24 kiló lehet (a bőrönd súlya is bele számít).

A kézipoggyász, amit magaddal vihetsz a gépre, 18 kiló lehet.

És lehet nálad egy nagyon kicsi táska (ha nő vagy akkor kis ritikül, ha férfi akkor egy övtáska). Abba az iratokat rakhatod (legalábbis ajánlott) meg zsepit esetleg fényképezőt. Szóval a legfontosabb dolgokat. Erre nincs súlyhatár. De szerintem azért az 1-2 kilót ne haladja meg.

2010. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!