Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerül és hogyan...

Mennyibe kerül és hogyan lehet elintézni, hogy a kocsimat is kitudjam vinni?

Figyelt kérdés

Megyek ki kb fél-1 évre.

Nem egy 1-2 milliós kocsi, szóval jó lenne kivinni valahogy.

Tipp?


2017. máj. 31. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ez a szupertitkos nagy draga auto de teljesen felesleges ilyennel kinlodni......annyi penz meg kinlodas lenne hogy tenyleg csak arra jo higy magadat szivasd vele.....foleg miutan az usaban szarért-hugyért lehet autot venni.....a mustangokat meg camarokat is par ezer dollarert utanad hajitjak!
2017. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Azt a sok pénzt amit a kocsidra költenél, hogy ki vidd és ott is használhasd, abból tudsz venni itt kint is autót.
2017. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak cégek akik, szállítanak Amerikából Európába, és fordítva, egy konténert amiben elfér az autód 2-3ezer $-ért visznek el Hamburgból, Rotterdamból.

De oda még el is kell juttatni az autódat.

Megérkezik az államokban, fizetheted rá a Vámot, + forgalomban helyezni sem könnyű.

Legegyszerűbb ha eladod itthon,és ott kint abból a pénzből veszel egy ugyan olyant, vagy amilyent akarsz.

Tényleg fosért húgyért mennek az autók, pl egy 10 éves V8-as mustang 5-10ezer Dollar.

2017. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Los Angelesbol szokott egy ceg kontenert inditani es ok vallaljak autok szallitasat, altalaban a masik iranyba, classic Mustangokat meg Corvetteket visznek Magyarorszagra, es az szokott $3500-nal kezdodni, es ez meg csak a szallitas ara. A biztositas es egyeb papirmunkak ara nincs benne.


Nagyon sok import autoval talalkoztam mar. Angliai fekete taxi autokkal, Nissan Skyline-al (jobbkormanyos), es egyszer egy lepukkant Polskit is lattam valakinek az udvaraban es hihetetlen, de San Franciscoban egy LADA ment elottem az uton! Vagyis vannak olyanok, akik a verdajuk nelkul nem tudjak elkepzelni itteni eletuket, de ketlem, hogy ok ide jarnak a GYIKra irogatni.


Ezeket nezd at:


[link]


[link]


[link]

2017. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne vidd ki, hanem parkoltatsd egy garázsban v. rokonnál/ismerősnél, aki vigyáz rá és nem tesz kárt benne.

Ott meg vegyél egyet kvázi olcsón - főleg, ha csak fél évre van rá szükséged.

Nekem itt dolgozik ismerősöm, akik tengerentúli szállítmányozással foglalkoznak:

Overseas Container Shipping

2017. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!