Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Igényeltem esta vízumot, egy...

Igényeltem esta vízumot, egy olyan oldalról ahol felszámitanak extra költséget, mikor észrevettem vissza igényeltem az összeget, meg is kaptam, de 2 napra rá megjött az érvényes esta, ezt visszavonhatják ilyenkor? Tudok + turista vízumot kérni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ha visszavonod a fizetèst, az azonnali esta elutadìtàssal jàr. Utàna csak vízum kerhető.
2017. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
[link] nézzd meg hogy érvényes-e ha igen minden rendben.
2017. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az esta nem szokott "megjönni", a kettes válaszoló által adott honlapon csekkold hogy érvényes-e, ha elfogadták akkor nem fogják visszavonni.

Gondolom olyan oldalról igényelted ami a szokásos 14 dolláron felül felszámít még ilyen olyan díjat, ők lehet küldenek ilyen levelet hogy elfogadták, de akkor is mindenképp ellenőrizd a hivatalos oldalon.

2017. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!