Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerul egy fore egy...

Mennyibe kerul egy fore egy utazas az USA-ba?

Figyelt kérdés

10 napos

Miami Florida vagy New York


sajat szervezesben es/vagy irodaval?


2017. nov. 1. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyéni igènyektöl függ. Repülöjegy olyan 130-160 körül, a többi költsèg egyèni.
2017. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

òriási külömbség lehet egy egy utazás között.


EGy utazást úgy a legjobb elkezdeni szervezni, hogy egy utazási iroda ajánlatait, szervezett utakat megnézed a kitüzött célországba. Àt ovlasod, hogy az árban mik vannak benne, mennyi idöre, milyen kategóriás szállás stb...


Majd elkezdesz a célországba repjegyeket nézni, és szállásokat. Ha van kitüzött célod akkor megnézed, hogy oda a belépöjegyek, egy egy egyéni út oda mennyibe kerül hozzá pontosan...

2017. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb 400-500 ezer per fő, repjegy, szállás, kaja, belépők, autóbérlés (pl Miamiban, NYC-ba nem kell, de ott dragabb a szállás), esta, biztosítás
2017. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mint ahogy első írja a repjegyet plusz számolj napi 150USD-vel persze saját szervezésben, utazási irodával a végeredményt szorozd be 2-vel.
2017. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Nekem 10 nap New York a végére kb 500 ezernél állt meg /fő.
2017. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem csak a szállás ny-ban a times square-nél 130ezer volt / éj 2 főre reggelivel
2017. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
846629 forintba kerül egy főre
2017. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nem volt hasznos a válaszom :) Biztos valaki más jobban tudja, hogy mennyibe került az utam.

Egyébként a kérdés második felére válaszolva, természetesen saját szervezés volt az egész. A szállodával nagyon nagy mákon volt, már Long Islanden volt, de 2 metro megállóra Manhattentől, és kifejezetten olcsó is volt. A repjegyet 110-ért vettem meg 5 hónappal az utazás előtt. Kint pedig kb kajára meg szuvenírekre költöttem csak. Néhány helyre bementem mondjuk, ami fizetős volt, pl Madame Tussauds, 9/11 Múzeum, Top of the Rock.

Egyébként sok volt a 10 nap, 7 is elég lett volna. Miamiban el sem tudok képzelni 10 napot, ott még nézni se igen van mit.

2017. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!