Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Karib-tengeri hajóutat ajánlan...

Karib-tengeri hajóutat ajánlanátok? Ha igen melyikre érdemes elmenni? Nyugati vagy keleti?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, mi a Royal Caribbean-nel voltunk tavaly, a Liberty of the SEas hajóval.MIamiból indult, tenger, Haiti, Jamaica, Grand Cayman, Cozumel (Mexico), tenger, Miami útvonalon. Ezt a hajót és társaságot csak ajánlani tudom, mi ugyan nemvoltunk másmilyen hajóúton de a többiek elmondása alapján is vezet is listán. A hajó, a kiszolgálás, a hangulat kifogástalan. Mindenhol egy-egy napra köt ki a hajó, reggel odaért, késő délután indul tovább. Vagy csak kimész nézelődni, vagy foglalsz már ahajón fakultatív kirándulást, vagy csak kimész, és megvárod hogy lecsapjon rád egy helyi idegenvezető, aki majd megmutat mindent, amit ott látni érdemes.Minenhol érdemes körülnézni, van sok érdekes látnivaló, de ha a hajón maradsz sem fogsz unatkozni. Én imádtam Haitit, tipikus kis édeni sziget, Jamaica forró és párás, tele esőerdőkkel, Grand Cayman gazdag, rendezett sziget, szép szállókkal, Cozumel pedig vidám kis mexicoi sziget, az is szépen meg van csinálva a turistáknak. Van pár dolog amit érdemes tudni mielőtt elmész egy ilyen hajóútra, ha még nem jártál ilyenen. De az most hosszú lenne ha leírnám. Mi az utat a MAHART-nál foglaltuk, messze a legolcsóbb volt, mint egyéb utazási irodáknál.
2010. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hello,

milyen kirándulásokra érdees elmenni, ha megáll a hajó?

Mi is ezt az utat nézztük, csak Haiti helyett a Bahamákon éll meg először. Írtam a prividre is, ha van időd minden érdelene az uttal kapcsolatban. Augusztusban mennénk.

2010. jún. 8. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!