Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Floridában miért van ennyi...

Floridában miért van ennyi drogos?

Figyelt kérdés
Rengeteg esetről hallani, hogy floridai emberek bedrogozva gyilkolnak stb. De alapból is rengeteg ott a drogos, miért van ez?

2017. dec. 5. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

van valami statisztikad, hogy FL-ban tobb a drogos mint az orszag tobbi reszeben? be tudod linkelni?

az USAban a gyogyszerekkel valo visszaelest is drogozasnak hivjak es ide tartoznak azok is akik mindenfele receptre kaphato gyogyszerekkel kabitjak magukat (vicodin, oxycodone stb.) es nemcsak olyan drogokkal amik otthon az elterjedtek (kokai, heroin, stb)

szoval mire gondolsz pontosan es honnan szeded, hogy FL elen jar?

2017. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy oldal, www.bustedmugshots.com pontosabban, itt letartóztatásokat lehet nézegetni "mugshotokkal", Floridából van a legtöbb, és RENGETEG a drogos letartóztatás, illetve követek rengeteg amerikai oldalt, és esetek 90%-ban ha drogról van szó, akkor florida.:D
2017. dec. 5. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Az nem statisztika... :D
2017. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem statisztika de szerintem elegge hiteles forras erre...
2017. dec. 6. 02:04
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Én értem mire gondol a kérdező, azok az őrültségek nagy része amire azt mondod hogy "na ez is csak Amerikában történhet meg" Floridában történik meg.

De nem tudom az okát... Ez talán a legheterogénebb állam, vannak jenkik, redneckek, feketék, spanyolajkúak... Aztán jó az idő és nem csóró, ezért sokan költöznek is oda. Kiváló táptalaj őrülteknek.

2017. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jártam néhányszor Floridában, sőt végig autóztam Daytonától, Tampán át Orlandótól Miamiig és Key Westig. Mindössze Miami néhány lepusztult részén lehetett látni leszakadt drogos csöveseket és színes gettótöltelékeket, de azok már nem tűntek csórónak, a másfél kilós aranyláncokkal a nyakukban. Mivel nem úgy néztek ki mintha valaha dolgoztak volna, gyaníthatóan ők is a kábítószerből húznak hasznot.

Mindenhol máshol -többnyire- jól szituált, tehetős emberek, mosolyogva költötték a láthatóan nem kevés pénzüket.

2017. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem tevedsz kerdezo, vagyis felre vagy informalva

majdnem 20 eve elek az USAban, jartam legalabb egy tucat allamban. Sajnos ha tudod merre keresd oket, akkor minden allamban talalsz drogost. Ahol vannak drogosok, ott vannak a droggal kapcsolatos buncselekmenyek is. Ezt nem lehet FL-ra szukiteni.

En peldaul azt olvastam, hgy Alaskaban van a legnagyobb gond a drogokbol, mert ott telen az emberek a hidegben/sotetben nem tudnak mit csinalni es a 'meg' normalis ember is inkabb a drogokhoz fordul...


Egyebkent ezek a kepek, bar nem idei adatok, magukert beszelnek:


kozuti ellenorzesbol adodo drog adat:

[link]


iskolai droggal kapcsolatos letartoztatasok:

[link]


heroin okozta halalok:

[link]


Ez viszont idei adat, nezd a tablazatot a 'drug use by state'

[link]


Latod, hogy FL-ban nem is olyan rossz a helyzet? ;)

2017. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: hát nem tudom ha tényleg ott élsz akkor te tudhatod igazán... szóval eléggé meggyőző... viszont akkor amit mondtam oldalon pl. miért van olyan sok floridai letartóztatás, és a többi államban miért nincs annyi? nem rakják fel?
2017. dec. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!