Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerülne keresztülutaz...

Mennyibe kerülne keresztülutazni a Route 66-et?

Figyelt kérdés
Beleértve mindennel. Ugy értem hogy egyszerű magyar állampolgárként mennék ki és ott vennék kocsit és ugy utaznám keresztül? /Már ha lehet, és van rá lehetőség./
2018. jan. 22. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lehet erre osszeget mondani, mert bazi sok dologtol fugg

milyen kocsit veszel, a legolcsobb tragacsot, ami epphogy megy (de az lehet h ket allam kozott a nagy prerin valahol ott is hagy) vagy egy olyat ami megbizhato, kenyelmes

kulfoldi vagy az auto biztositas sokkal tobbe kerul, mint egy helyinek

van berauto megoldas is (ami szinten nem olcso, plusz ott is kell biztositast fizetni) plusz extra koltseg, ha x varosban veszed fel es y varosban adod le a vasat (elmultal 25? mert ha nem, a kolcsonzes irto sokba fog kerulni)

szallas? utkozben nem tudsz a parkolokban kocsiban aludni mert buntetnek erte, de ha buntit meg is uszod a rendor felebreszt es elzavar

kaja?

es akkor meg van a repulojegy + esta minimalis $


guglizz ra, hogy route 66 trip es kismillio oldalt talalsz

vannak olyanok akik Harley motorokat adnak berbe, te csak motorozol a 66os uton ok meg kocsival viszik utanad a csomagokat es a kovetkezo megallonal a szallason megkapod a cuccot

2018. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

0.5-2.7 millió


egy repülőjegy az olyan 600-1200 dollár per fő. oda vissza.

Szállás kb 40-300 dollár per éjszaka

Kocsi-, vagy sátor kemping nyilván ingyenes.

kaja az olyan napi 10-200 dollár per fő

ha autót vesztek ezt úgy számoltam bele mintha nullával sikerült volna kiszállni belőle.

autókölcsönzés mondjuk napi 50 dollár (én ezt javasonlnám mivel ha jó helyen kölcsönzi az ember teljeskörű szervíz és autómentés van benne az árban akár cserekocsival is)

los angeles - new york kb 2800 mérföld

ezt kb 1-2 hét alatt végig lehet utazni.

egy gallon benzin olyan 4 dollár (270ft per liter)

Kocsi fogyasztás 20-60 mérföld per gallon.

tehát az üzemanyag az 186-558 dollár között lenne a teljes távra.


Két főre 2000-11000 dollár. ez ft ba olyan 0.5-2.7 millió



Persze vannak akik úgy utaznak hogy egy forintjukba sem kerül semmi. utaznak melós hajón, lógnak tehervagonon, stoppolnak, kukáznak kaját (ami nem olyan gusztustalan mint ahogy hangzik mivel odakinn nagyon sok, jó ételt kidobnak). És úgy is lehet két hétig kirándulni hogy elszór az ember 30 millió ftot. De ezeket az opciókat kihagytam a költségvetésből, mert gondolom nem ilyenre vagytok kíváncsiak.

2018. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!