Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet kiköltözni az...

Hogyan lehet kiköltözni az USA-ba a leggyorsabban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok szóval addig még van elég időm és már nagyjából átolvastam az amerikai konzolátus honlapját( [link] és az egyetlen lehetséges alternatívának a beházasodás tűnik. Milyen munkából van ott hiányszakma? Természettudományos osztályba fogok szeptembertől járni és ha onnan egy szintén természettudományos egyetemre/főiskolára jelentkezem és azt elvégzem esetleg szerzek ösztöndíjat és utána kérelmezek vízumot azzal kint maradhatnék?

Nagyon kérlek Titeket hogy segítsetek ez nekem nagyon fontos régi vágyam hogy kint élhessek!


2010. jún. 6. 10:03
 1/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
47%

Mire elvégzed a középsulit és az egyetemet, teljesen más szabályok lesznek, hiába faggatsz most.

+ Addigra talán Kínáé vagy Indiáé lesz a világhatalom :-)

2010. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg beházasodás a leggyorsabb út, vagy örökbefogadás. de az igaz, hogy 6,7 és 10 év múlva teljesen más szabályok lesznek, amik valószínűleg csak szigorodni fognak még jobban, hiszen ez volt a fő tendencia az elmúlt 15 évben is.
2010. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
Szerintem egészségügyi dolgozókat mindig várnak ott is. Ha orvos lennél, ápoló, vagy műtős akkor lenne esélyed.
2010. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Pár év és bezárják a kapukat, se ki se be. Mire te végzel már lehet ki se tudsz jutni akárminek tanulnál.
2010. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetemről kutatási ösztöndíjjal szerintem ki tudnál menni 1-2 évre, aztán ha ott kialakulnak a kapcsolataid, akármi lehet szerintem.
2010. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj, most ennyit tudsz tenni. Senki sem tudja, hogy x ev mulva mi lesz, de minel tobb a kepesitesed, annal nagyobb az eselyed.


Es mar megkertelek, hogy ne hasznald a behazasodas kifejezest, ez olyan lekicsinylo nekunk, akik hazassag utjan jottunk ki igazi szerelembol!

2010. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
ha a minoseg nem szamit, csak a gyorsasag, akkor kerj aputol penzt, vegyel egy repulojegyet ide az usaba, menj el los angelesbe, vannak keruletek ahol nehany evtizedre meghuzhatod magad egy 10 fos mexikoi csalad kiado szobajaban :D
2010. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kiszöksz
2010. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!