Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehetek amerikai...

Hogyan lehetek amerikai tengerészgyalogos mesterlövész ha magyar születésű vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok lassan 18, és nagyon durván tervezek a jövőbe, és az életemet Amerikában szeretném leélni. Továbbá tervezem hogy amint elvégzem a gimnáziumot, kimegyek külföldre és csatlakozok a tengerészgyalogosokhoz. De mégis hogy?

Valaki tudja hogy ez hogy működik? Én 20 és fél évesen fogok itthon érettségizni( évvesztes és NYEKes vagyok =+2 év).

Szóval hogyan lehetne? Nagy álmom hogy ott szolgálhassak, és habár tudom magyar vagyok ott akarok élni.

Kell zöldkártya? Olvastam hogy amerikai állampolgárnak kell lennem ahhoz hogy csatlakozzak de hogy azt megkapjam 3-5 évig Amerikában kellene élnem és kifutnék az időből.

Ha kell zöldkártya hogy szerezhetek? Vagy esetleg állampolgárságot?

Bocsánat az esszéért, de nagyon furdalja az oldalam, hogy hogy tudnék tengerészgyalogossá válni.

Válaszotokat előre is köszönöm légyszíves ha idáig már elolvastad ne legyél egy ***** és ne gúnyolj ki, vagy bármi ilyesmi.

17/f



2018. márc. 31. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
ketlem hogy eleg az allampolgarsag, szerintem amerikai szuletesunek kell lenni, de nezz utanna mert en csak igy gondolom vagyis lehet hogy nem igy van
2018. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a tervedet nyugodtan lehuzhatod a vecen. Zeronal is kevesebb eselyed van ra, hogy csak ugy kijutsz es tengereszgyalogos lesz beloled.
2018. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Második.

Sorozott tengerészgyalogos lehetek, ha van zöldkártyám, de nem ez volt a kérdés

2018. márc. 31. 19:32
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy te gyökér! Az nem a hülye COD, ahol "hős" vagy, ott max golyófogónak lenné jó.
2018. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1: Tudom hogy nem a COD.

2: Tudom hogy nem éledek újra.

3: Ez az én életem, és tudom hogy mit akarok.

4: Az ilyen embereket meg leszarom, mert valami olyat akarok csinálni ami talán még jó az emberiségnek.

5: Terroristákat akarok ölni és ez nem fog változni

2018. márc. 31. 20:44
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Hat ezzel a mentalitassal biztosan nem leszel katona sehol se.
2018. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
azt azert ne felejts el hogy az hogy ki terrorista mindig nezopont kerdese, aki neked terrorista az masnak szabadsagharcos es vica versa
2018. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom, bocsi csak picit felidegesített a csávó. A lényeg nem az hogy öljek hanem hogy katona legyek... Szükségem van arra az összetartasra, csapatszellemre
2018. márc. 31. 20:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ja es a 4. pont

az kinek is jo hogu a szent amerikaiak destabilizaltakbaz egesz kozel keletet? szamos orszagot tonkretettek mindenfele mondvcsinal indokkal?

2018. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Én aztat nem vágom, hogy miért pont amerikába akarsz. Túl sok Van Damme filmet néztél, vagy mi?

Ha már annyira egy idegen országért akarsz harcolni, akkor ajánlom a francia idegenlégiót. Na ottan őhetné terrorpistákat.

2018. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!