Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Cesar Millan-hez lehet munkára...

Cesar Millan-hez lehet munkára jelentkezni érettségi nélkül 18 évesen?

Figyelt kérdés

#kutya #munka #érettségi #Cesar Millan #kutya pszichológiai központ
2018. ápr. 15. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

akár a nasa-hoz is.

max nem vesznek fel

2018. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem erettsegirol lenne szo. Meg kell szerezni munkavallaloi vizumot, ami sokkal nehezebb.
2018. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Csak az érdekelne, hogy érdeklené-e, ha nincs érettségim.
2018. ápr. 15. 13:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lényegtelen, nem érdekelné, főleg az USA-ban ahól semmit nem ér,hogy van egy magyarországi érettségid...


Őt az érdekli,hogy arra a munkára amire jelentkezel, azt el-e tudod végezni vagy nem.

2018. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, hogy Amerikában pont nem számít egy magyar érettségi, de akkor köszönöm a megnyugtatást.
2018. ápr. 15. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Érettségid nem számít, de a vízum igen. Milyen vízummal akarsz egyáltalán kimenni? Munkavállalóit nem fog neked intézni, ESTAval nem tudsz dolgozni, mert akkor őt is meg téged is megbüntetnek.

Meg leírtam az előző kérdésednél is, hogy fölösleges kiutaznod Cesar Millanhez, mert semmit se tanulnál tőle, mivel ő csak egy kókler. Itthon elmész bármelyik kutyakiképzőhöz és máris többet tanultál, mint amennyit Millantól tudnál tanulni.

Amiket előad a műsoraiban azok az ilyen nagyonnagyonnagyonnagyonnagyon alapvető dolgok amit bármelyik kutyaiskolába megtanulsz, csak direkt úgy van összevágva, mintha milyen óriási dolgokat művelne.

2018. ápr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Előző!

Azért van bőr a képeden rendesen!! Ugyanis igen nagy pofa kell -28. senkiként- így lefikázni egy elismert világsztárt!!!


Kérdező!

Nem fog felvenni, mert óriási a túljelentkezés nála.

Tudtommal tart tanfolyamokat, de az neked igen drága lehet.

Amúgy írjál neki. Mit veszíthetsz?!

2018. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Attól, mert világsztár még egy kókler. Kb. semmit nem tud a műsorán kívül felmutatni. Ott is full alapvető dolgokat magyarázott csak el, amit bármilyen alap kutyaiskolában megtanítanak bárkinek pár alkalom alatt.

Az olyanokat már megse említem, hogy a végére sokszor már megrendezett lett az egész műsora, nem hiába támadják az USAban is annyian.

Mert miket mond? Azt, hogyha nem nyugodtan, hanem dühösen mész oda a kutyához például akkor a kutya nem lesz nyugodt. Meg azért rongál, azért van bepörögve a kutya, mert nincs lefárasztva. Ezek olyan dolgok, mintha én arról tartanék előadást, hogy az ég kék.

Nem kell mindent bevenni amit mond, persze, hogy a műsorába páratlan tehetségnek állítják be, mert ez a műsor célja, másként nem tudnák eladni.

2018. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyáltalán nincs igazad, aki azt mondta, hogy csak egy kókler! Vannak olyan páciensei, akiket konkrétan minden kiképző feladott, minden doki el akart altatni. Utolsó esélyként Cesar megmentette őket! Nem tud semmit felmutatni? Tudod Te, hogy hány kutya életét mentette meg, hány gazdit terelt a jó irányba? Az egész életét feltette arra, hogy a kutyák lelkét gyógyítsa! Én mélységesen tisztelem Őt, a legnagyobb példaképem, olyan szeretnék lenni, mint Ő. Én nem műsorokban szeretnék szerepelni, nem azért szeretnék nála dolgozni, hogy híres legyek vagy ilyesmi. Hanem nekem is mindennél fontosabbak a kutyák, velük szeretnék dolgozni, megismerni minél több kutyust és segíteni rajtuk. És együtt szaladni a kutyusokkal a hegyekben, ami gyönyörű helyen lakik Ő.

2018. ápr. 16. 16:27
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem, továbbra is kókler. Minden esetéről derül ki, hogy közel se úgy történtek ahogy beállította őket. Az ilyen altatásos sztorikról is folyamatosan derülnek ki, hogy kamuk, a kutyakiképzők akikre hivatkoztak valójában csak rokonok, barátok, stb. voltak. Nem csinál semmit, csak a nagyon alapvető dolgokat mondja el csicsásabb megfogalmazásan. Ennyi. Ő pont ebből él, hogy az olyanokat átveri, mint amilyenek ti vagytok. Szerintetek USAban miért utálják annyira? Nem gyógyít ő semmilyen lelket, leírom megin: a nagyon alapvető dolgokat mondja el. Ez olyan, mintha azért istenítenél valakit, mert rávilágított téged arra, hogyha ceruzával akarsz írni egy lapra, akkor meg kell fognod a ceruzát, mert anélkül nem tudsz írni.

Az meg gáz, hogy inkább költenél egy csomó pénzt, csak azért, hogy kimenj kutyaürüléket lapátolni (mert nála csak ilyen önkéntes melók vannak), ahelyett, hogy az ország számtalan menhelye közül segítenél bármelyiknek. Ott is tucatjával vannak olyan kutyák, akiken segíthetsz és nem is vágnak át téged kóklerek. Tényleg az állatvédelem érdekelne, tényleg a kutyák sorsa akkor időd se lenne ezt a kérdést kiírni mivel állandóan valamelyik menhelyen lennél segíteni.

2018. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!