Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 1 fő részére mennyibe jön ki...

1 fő részére mennyibe jön ki egy repülőjegy oda vissza New Yorkba? Július 20 augusztus 10 között?

Figyelt kérdés
Business class érdekelne és az sem baj, ha át kell egyszer szállni, csak keresem a legolcsóbb lehetőséget. A visszaút októberben esedékes, de ha van olyan, akkor eltolnám a vissza jegyet(ha nem kell sokat ráfizetni)
2010. jún. 13. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

www.wizzair.com :)

Minjárt nézem is :D

2010. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
akkor döntsd már el hogy olcsót akarsz, vagy business classt, mert a kettő eléggé kzárja egymást. Idióta.
2010. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
xd
2010. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Business-ből a legolcsóbb. Neked meg mi bajod van? Ilyen sok szabadidőd van, hogy kétszer is válaszolsz, de egyszer sem normálisan? Persze veled még nem fordult elő, hogy elütöttél két, egymás mellett lévő betűt...


Értelmes vagy hallod.

2010. jún. 13. 13:03
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Az egy dolog, hogy valaki New York említésére Wizz Airt említ, mert ok, nem kell mindenkinek tudni a desztinációkat. De itt a kérdező business classt is mondott, márpedig köztudott, hogy a fapadosak azok egyosztályos gépek...


Prágai átszállással a cseh légitársaság kb. 440e Ft-ért visz el, három hónapos jeggyel. (július-október)

Amúgy kb. 500e Ft körül mozog a jegy.

Most a legolcsóbb turista 170e Ft.

2010. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem a Francia légitársaságot ajánlották, de gondoltam nem veszíthetek, ha felteszem ide ezt a kérdést.
2010. jún. 13. 13:17
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
szerintem meg az lenne a legegyszerűbb, ha megnéznéd a légitársaságok honlapjait (olyan sok azért nincs) és konkrét árat néznél. Mi sem tudjuk fejből az összeset
2010. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

A két 45%-os válaszoló nem ugyanaz. Egyébként egy normális business class repjegy New Yorkba 4-5 száz ezer forint. Ha valakinek ennyi pénze van egy repülőjegyre, akkor gondolom nem a GYK-en szerencsétlenkedik, hanem lefoglalja a neten vagy legfoglaltatja valakivel.

Nekem van egy Ferrarim de elég drága lett a benzin úgyhogy eladom....

2010. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

"Business-ből a legolcsóbb. Neked meg mi bajod van? Ilyen sok szabadidőd van, hogy kétszer is válaszolsz, de egyszer sem normálisan? Persze veled még nem fordult elő, hogy elütöttél két, egymás mellett lévő betűt... "


én csak a 3.-at írtam az elsőt nem te szerencsétlen

2010. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tartsd meg a válaszaidat magadnak, hidd el, hogy mindenki jobban jár így.
2010. jún. 13. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!