Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Levente szülei nem extra...

Levente szülei nem extra gondatlanok?

Figyelt kérdés

A kétéves kisfiú, akit az USA határon elválasztottak magyar szüleitől, hát, hogy is mondjam... csak én érzem úgy, hogy anya-apa itt elég gondatlan volt?

Most az egy dolog, hogy mit gondol az ember Trump intézkedéseiről, amit én sem helyeslek, de ha már így van, miért kellett a szülöknek hirtelen felindulásból Kanadából Amerikába ruccanni anélkül, hogy kétszer is megnézték volna a papírjaikat? És most még őket kéne sajnálni? Nagyon jól tudták, hogy elvehetik tőlük a kisfiút, ha nincs mi nden rendben. Az nem lehet igaz, hogy nem tudtak erről, a csapból is ez folyik minden adón, hírportálon, stb.

Egyedül a gyereket sajnálom a sztoriban, mivel a szülei veszélyeztették. Még itthon se adnám nekik vissza a kicsit, csak a tesójának.


2018. jún. 27. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Még az a szerencse, hogy nem a hülyék döntik ezt el sajtóból kapott félinformációkból, hogy számára vadidegen embereknek kinél legyen a gyereke.
2018. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hülye, aki mondja. Mert szerinted egy másik hülye által irányított ország elszállt törvényeit magasról letojni, miközben a kétévesemet állami gondozásba adják, és házhoz menni a lóalkatrészért értelmesebb dolog, és teljesen helyén való ilyen veszélynek kitenni a saját gyerekemet...? :D
2018. jún. 27. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen, olvasni is kéne, nem tényferdítő indexet, origót meg m1-et, hanem KÜLFÖLDI hivatalos oldalt... :D
2018. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, mert Trump csak úgy kiragadta egy teljesen legálisan Amcsiba érkező 100% korrekt helyzetben lévő pártól a gyerekét, csak mert magyarok, igaz? Valami kavar és sunyiság van anyuciéknál, kizárt, hogy nincs.
2018. jún. 27. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Többször is jártam az USA-ban.

Láttam pár visszafordítást is közvetlen közelről.

Viszont a bevándorlásiak és a vámosok nem hülyék! Ha már le is tartóztatják mindkét szülőt, az már komolyabb dolog lehet, és ott már marhául nem stimmel valami!!!

Az itthoni sajtóban közölt bagatelizálás viszont mindent elmond az itthoni médiahazugságokról.

2018. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt valami turpisság a dolgoban...szinte biztos hogy illegálisan akartak átmenni az usába.Főleg hogy voltak ott ismerőseik is elvileg.Sokan élnek családdal teljes életet az államokban ugyanúgy járhatott volna a gyekőc iskolába stb.
2018. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!