Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi esélyem van Amerikában...

Mennyi esélyem van Amerikában titkos vagy különleges ügynökként?

Figyelt kérdés

Mo-i érettségivel és kutyakiképző szakmával. Két nyelvből van felsőfokú vizsgám, 2-ből középfokú és két további nyelven beszélek alapszinten.

Milyen sulit/kiképzést/akármit kell elvégeznem, hogy ügynök lehessek Amerikában? (Gondolom nyilván Amerikában kell vmi képesítés.)



2018. jún. 28. 00:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
nulla
2018. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Hát először is szükséged lesz egy állampolgárságra, ami alapból kuka, amíg Trump van hatalmon. :D
2018. jún. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
86%
Amerikai állampolgárság kell, különben csak besúgó lehetsz, ami meg a magyar törvényekbe ütközik.
2018. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 hollófernyiges ***** válasza:
80%
És még ha meg is szerzed az állampolgárságot, orosz befolyás alatti ország volt állampolgáraként nem fognak rád titkos dolgokat bízni.
2018. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

És nyomozó?

Mint az NCIS-ben.

Mindig zsaru szerettem volna lenni, de leginkább az ügynökök, bűnügyi nyomozók munkája tetszik.

Sehogy sem megoldható?

2018. jún. 28. 20:04
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

szia. 12 éve élek San Franciscoban. Én nem de van ismerősöm egy eléggé felsőbb nyomozó hatóságnál. CIA meg FBI kilőve az szigorított, de én egy magánnyomozó cégnél vagyok fotós, és mindig találok előrelépési lehetőséget.


ismerek a CIA nál embert, ott az ember ölés, bomba riadózás stb. alap dolog, kicsit másról szól, mint a jóról és az igazságról. Fizetett káosz hozó emberek, akik politikai kormányokat döntenek le tabuk nélkül. Nagyon jól szervezettek és titkosak. Szenátorok baleseteit is megszervezik...

2018. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

ne add fel az almaidat, ha valamit nagyon akarsz el lehet erni

de allampolgarsag nelkul nem fog menni :( government munkara csak allampolgarokat vesznek fel


Elobb gyere ki, elj itt minimum 5 evig, szerezd meg a polgarsagot, menj el rendornek, es ha felvesznek akkor kepezd tovabb magad, de ha nagyon ugyes vagy (5-6 nyelven beszelsz?) akkor ok fognak tovabbkuldeni teged kepzesekre


hany eves vagy?

2018. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Rendornek akkor vesznek fel, ha mar ot eve allampolgar vagy, es az ot allampolgarkent elt evek alatt meg a szomszedoddal sem balheztal.

Viszont Zoldkartyaval mar felvesznek biztosito cegekhez nyomozni (nem egy eletbiztositas...) vagy magannyomozo irodaba.

Tehat, ha ma reggel megkototted a Hazassagot egy amerikai allampolgarral, es be is adtatok a papirokat, akkor kb fel ev mulva kapod meg a zoldkartyat, 3-5 ev mulva kerheted az allampolgarsagot, kb 3-4 honap mulva lesz az esku, es akkor mar csak ot evet Kell varnod, hogy egy kozonseges rendor allasra palyazhass. Tehat legkevesebb 8-9 ev.

Ha FBI, CIA munkara vagysz, akkor tovabb felteteleknek kellene megfelelned (nem reszletezem, de majdnem eselytelen)

A kepzettsegeddel szerintem nincs ceg, ami megkerne neked a munkavallalasit, de probalkozz, hatha.


(Lattal mar hirdetest "Titkosugynokot keresunk felvetelre. Munkaido valtozo, vegrendelet es nagy osszegu eletbiztositas kotese kotelezo. Eletrajzat kuldje a hulyevagy@habedolsz.com cimre, vagy hivjon a 98-765-4321 telefonszamon"- szoveggel?)

2018. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

23 éves nő vagyok.

Köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 29. 10:01
 10/17 ZoltanAnglia ***** válasza:
0%
..es miert annak a kocsog orszagnak akarsz kemkedni aki jogtalanul szall meg orzagokat?
2018. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!