Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Zóldkártya igénylésnél mennyir...

Zóldkártya igénylésnél mennyire nézik, ha leszázalékoltak pár hónapra?

Figyelt kérdés

Végülis az őrúltek és bátrak hazája nemde? ;D


(Bipoláris zavar az indok)



2018. júl. 20. 14:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Most adták tudomásomra és bevagyok sz*rva, h nem mehetek az álom országomba.
2018. júl. 20. 15:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Igy is sok az orult :D
2018. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Te ott laksz drága komizó?:)

És, ha igen hol?

2018. júl. 20. 16:00
 4/10 A kérdező kommentje:
Am... legalább könnyen beilleszkednék.
2018. júl. 20. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:
komoly betegség kizáró ok, igen
2018. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak 1 kis hangulat zavar, nem skizofrénia vagy autizmus...btw

De semmiképp nem jó hír.

2018. júl. 20. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:

A zk kerelem beadasakor orvosi igazolast is kell kuldeni. Nekem a vizsgalat annyibol allt, hogy megmert sulyt, magassagot, meghallgatta a mellkasom, megmerte a vernyomasom, vett vert (hepatitiszt meg egyeb fertozo betegsegeket neznek, aids, std, stb), elkuldtek tudoszuresre es ennyi. 1 het mulva kaptam egy lezart boritekot az eredmennyel, amit csatoltam a zk kerelemhez. Nem tudom pontosan mi volt benne mert nem nyithattam ki, a felnyitott boritekot visszautasitjak es ujabb vizsgalatra kell menni, ujabb vizsgalati penzt kifizetni... de mikor kerdeztem a dokit, hogy mizu, azt mondta minden ok.


Teged hol szazalekoltak le, Magyarorszagon? Mert annak semmi nyoma nem lesz itt az USAban, ugyhogy ne foglalkozz vele. Ha egyszeru rutin vizsgalaton nem derul ki, hogy vmi bajod van, akkor ne erezd kesztetve magad, hogy kozold az orvossal ;)

2018. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végre 1 pozitív komment thx.
2018. júl. 20. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:

elfelejtettem, hogy vizeletmintat is kellett adni

abban azt nezik nem vagy-e cukorbeteg (de drogot nem szurnek)


a baratnomnek beadtak a TB oltast, de en nem kertem... vagyis en azt kamuztam, hogy en nemreg kaptam...


az enyem tobb mint 10 eve volt, a baratnome tavaly decemberben

2018. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előre szólok, hogy nem fogod megkapni. Már a súlyos depresszió is kizáró ok. Ha bármilyen neurológiai, vagy komoly pszichés betegséggel diagnosztizálnak, akkor hidd el, annak lőttek.
2018. júl. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!