Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kimegyek az USA-ba cserediá...

Ha kimegyek az USA-ba cserediákként, akkor csak az iskola és a szállás közti helyen lennék, vagy pedig vinnének is városokba, tehát látnám Amerikát?

Figyelt kérdés
Főleg olyan emberektől kérdezném, akik már voltak cserediákok az USA-ban. Köszi a választ előre is!

2018. szept. 22. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen attól függ hol, kinél/kiknél vagy. Vannak családok, akik szerveznem kisebb-nagyobb kirándulásokat a hétvégéken főleg környékükön, államukban. Akkor téged sem fognak otthonhagyni.

Amerikát látni azért túlzás, az kicsit sok lenne. De az USA egy részére van esély.

2018. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszodat!
2018. szept. 22. 13:13
 3/7 anonim válasza:

Én voltam egy évet kint cserediákként. Igaz, hogy Ausztráliában, de a lényeg szerintem ugyanaz. Én még gimnazistaként mentem ki, családnál laktam. Idősebb házaspár volt, két felnőtt gyerekkel (ők már nem velük éltek). Engem vittek mindenhová, voltunk síelni, túrázni, kirándulni és tengerpartozni is. Sőt, mikor mondtam, hogy még sosem sátoroztam, csináltuk azt is, egy esti sütögetéssel egybekötve. Szóval én nagyon jó családot fogtam ki, a mai napig tartjuk a kapcsolatot.


Nálunk a klub, amivel kiutaztunk, az is szervezett sokszor kirándulásokat, csapatépítős programokat.

2018. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat! Egy tanévet (kb. 10 hónapot) lennék kint.
2018. szept. 22. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam cserediak, ugyan nem az USA-ban, de az, higy híva visznek az a fogadó családtól függ. Engem nagyon sík helyre elvittek, szuper családom volt
2018. szept. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyetemistaként voltam cserediák. 3 hetes volt az egész program, de sokan ajánlkoztak, hogy megmutatják nekünk (5-en voltunk összesen) a várost, hogy elvisznek valahova, ha akarjuk, hogy menjünk be a városba lógni. Oda és visszafelé menet is összespanoltam emberkékkel a reptéren, akik már megtervezték, hogy ha legközelebb megyek, hova visznek el. Ja, és a végén pluszban csináltam egy Északi-Part körutazást is, mert maradt az ösztöndíjból. :D


Ha középiskolás vagy, és családokkal fogsz lakni, akkor szerintem azon lesznek, hogy bemutassák neked a kultúrából és a környezetből amit csak tudnak. Az amerikaiak temperamentumát és utazáshoz való hozzáállását ismerve fizikai képtelenség, hogy a csereidőszakod alatt el se hagyd a környezeted. :)

2018. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, leginkább az utolsó hozzászolónak, és igen középiskolás vagyok! :)
2018. szept. 23. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!