Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehetséges Amerikába költöznöm?

Lehetséges Amerikába költöznöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Pár év múlva (kb 4) szeretnék költözni Amerikába.Sokat olvastam utána, de sokan vannak szerintem itt akik már jártasok ebben a témában.A zöldkártyáról lenne szó.Lehetséges lenne valahogy házasságon kívül megszerezni?

Előre is köszönöm a segítséget



2018. nov. 4. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen lehetseges, 4 ev alatt elvegzel egy keresendo egyetemi szakmat es elmesz egy ottani ceghez dolgozni akik elintezik neked a zoldkartyat.
2018. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Addigra még csak 19lennék.
2018. nov. 4. 13:03
 3/16 anonim ***** válasza:

Amikor kiírtad a kérdést, nem dobta fel a 800 másikat, amiben ezt már megkérdezték?

Az első jót ír, nagyjából ez az egyetlen legális lehetőség.

2018. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ne harapd már le a fejem.Utána olvastam már rengeteg helyen azok közt is nézegettem.De reméltem hogy ide is leír valaki pár hasznos dolgot.
2018. nov. 4. 13:42
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Lassan bezárulnak a kapuk teljesen. Egy diplomával sem fognak komolyan venni, de ha véletlen kapsz is egy állást ott nem intéznek el neked semmit csak kapsz határozott idejű vízumot, és annyi. Ha az lejár repülsz. De még arra is kvázi esélytelen vagy egy magyar diplomával.
2018. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval valójában semmi értelme ezt az álmot kergetnem?
2018. nov. 4. 15:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kitűzheted ezt célként, de 4 év a megvalósításhoz irreálisan kevés. Az én javaslatom az, hogy vedd nagyon komolyan a tanulmányaidat és tudatosan építsd a különböző soft skilljeidet is, hogy vonzó munkaerő legyél az amerikai multinacionális cégek szemében. Cégen belül mozogva igenis elérhető hosszú évek kitartó munkájával, hogy ők igenis Amerikában akarjanak téged alkalmazni a cég központjában. Például a legnagyobb magánkézben lévő olajtársaságtól évente tucatnyian (nyilván a legelsegjobbak) kerülnek ki az USA-ba, ők minden adminisztratív segítséget megkapnak és még Trump sem emeli fel a szavát e gyakorlat ellen, hiszen jól felfogott érdeke a világ legtehetségesebb munkavállalóit odagyűjteni, főleg ilyen válogatott csatornákon keresztül.
2018. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szüleid nem akarnak/tudnak kimenni munkaügyben? Akkor máris könnyebb.
2018. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem.Jelenleg Németországba élünk.
2018. nov. 4. 16:44
 10/16 D. Brasco ***** válasza:
Keress masik almot
2018. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!