Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a legegyszerűbb módja...

Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy állampolgárságot kapjak az USA-ban? Ha feleségül veszek egy amerikai nőt, akkor kapok állampolgárságot?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor zöldkártyát kaphatsz. 3-5 év zk után mehetsz állampolgársági vizsgára.
2018. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Először is kéne munkavállalási vízum, mert ha ESTA-val mész ki nem fogják bevenni hogy 90 nap alatt halálosan egymásba szerettetek. Akkor meg kitoloncolás meg kitiltás lesz a vége. De ha az meg is van, akkor sem egyszerű a helyzet. Elég komolyan kivizsgálják az ilyen házasságokat. A legjobb ha egy gyereket is összehoztok.
2018. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
33%
A legegyszerűbb meg usa állampolgarsag szavakat egy mondaton belul nem tudom ertelmezni!
2018. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve bizonyitanod kell, hogy a hazassag celja nem zoldkartya szerzes volt. Ha a hatosag megis ugy gondolja, hogy csak azert hazasodtatok ossze, hogy te papirokhoz juss azt kemenyen buntetik es egy eletre kitiltanak.
2018. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

En is azt tudom mondani mint az elottem szolo.

Ha kiderul hogy zoldkartya miatt hazasodtal akkor nem kapsz zoldkartyat, utolag is visszavonhatjak ha kesobb derul ki, de akar allampolgarsagod is elveszted ha akkor derul ki mikor mar allampolgar vagy.

Mindegy hogy fizettel e a hazassagert vagy sem. Az is csalas ha csak elhiteted a novel hogy szereted hogy menjen hozzad es kervenyezzen neked zoldkartyat.


Ugyan sok no jon ki hazassagon keresztul es biztos van koztuk olyan aki nem szereti a ferjet es csak az erdekli hogy kint lehet legalisan.

En keves ferfival talalkoztam itt aki magyar es amerikai a felesege.

2018. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Megoldható, de alaposan elő kell készíteni. Az USA hivatalai sem hülyék.
2018. nov. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég komolyan vizsgálják ezeket a házasságokat? Egy nagyon régi ismerősöm kiment, már évek óta kint volt (gondolom illegálisként), aztán találkozott valakivel akivel összejöttek és nagyjából 4 hónap múlva már össze is házasodtak. Na az mi?
2018. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!