Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan mukodik a jegyesvizum,...

Hogyan mukodik a jegyesvizum, mennyi ido megszerezni?

Figyelt kérdés

Novemberben adta be a kerelmet a volegenyem, egyelore csak visszaigazolast kaptunk, hogy beerkezett a kerelem.

4-6 honaptol kezdve a 2 es fel even at mindent ir a Google, szoval inkabb szemelyes tapasztalat erdekelne.

Hogyan fognak ertesiteni a tovabbiakrol?


2019. febr. 3. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is nem biztos, hogy megkapod. Ez nem jár automatikusan. A folyamat pár hónaptól pár évig bármennyi lehet. Én pl nem kaptam meg, három évig húzódott a dolog csak kiderült hogy az apámnak, akivel egyébként kisgyerek korom óta nem tartom a kapcsolatot volt kint egy ideig és túltartózkodott meg rendőrségi ügyei voltak és kitoloncolták.
2019. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kivalasztod az I-129F tipust es a helyszint, ahol beadtatok a nyomtatvanyt. Ha Caliban, akkor a varakozasi ido 5.5 - 7.5 honap -- most dolgozzak fel azokat, amiket 2018 Juniusaban adtak be.

De ha pl. Texasban adtatok be, akkor 7 - 9 honap es most a '18 majusi adatokat dolgozzak fel.


Ugy fognak ertesiteni, hogy kuldenek egy levelet arra a cimre, amit megadtatok ertesitesi cimnek.

2019. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ami mellette van datum nem azt jelenti hogy azokat dolgozzak fel. "If your receipt date is before the “Receipt date for a case inquiry", you can submit an “outside normal processing time” service request online."

En is tudom hasznalni az USCIS honlapjat, szemelyes tapasztalat erdekel, de koszonom.

2019. febr. 4. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb 5-6 honap alatt megvolt az egesz es ugy hogy nem siettunk, tehat nem rohantam azonnal orvoshoz vizsgalatra meg rogton idopont nagykovetsegen. Mindenre hagytam eleg idot, pl akkor kertem interjuidopontot mikor mar kezemben volt az orvosi papir is, stb.

Ez volt 2017-ben.

Levelben ertesit a nagykovetseg hogy milyen dokumentumokat vigyel el az interjura.

November nem volt regen, 1-2 honapba meg beletelhet siman. Nekem kb 3-4 honap utan jott a level hogy megkapom a vizumot es menjek interjura. Utana inteztem a dokit, stb.

2019. febr. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most nagyon el vannak csúszva a határidőkkel a hivatalok, senki se fogja tudni megmondani mikor hívnak be egyáltalán titeket.

Ismerősöm tavaly áprilisban kapta meg a levelet, hogy hivatalosan is megkapja a zöldkártyát (nem házasságon keresztül), rövid időn belül értesítik, hogy mikor kell mennie érte. Pár hetet mondtak neki, végül tavaly december elején hívták, hogy mehet érte.

2019. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!