Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jártam Kanadában, ha megemlíte...

Jártam Kanadában, ha megemlítem ezt egy iskolai prezentációban akkor azt Amerikától külön említsem meg, vagy ne említsem meg külön Amerikát?

Figyelt kérdés
Szóval készítek egy projektet amit bemutatok (power point) és be kell mutatni az országokat ahol már jártunk. Amerika zászlóját is bele raknám az egyik diába, ha Kanadában is jártam, akkor Kanada zászlóját szerintetek külön diára rakjam vagy azt vegyem bele csak az Amerikás témakörbe?

2019. febr. 15. 19:25
 1/2 Flagstaff ***** válasza:
100%
Amerika nem ország, hanem kontinens. Ha az Amerikai Egyesült Államok zászlaját beleteszed, akkor Kanadáét miért ne tennéd? Szerintem tedd! Ha Ausztriában és Olaszországban is jártál, akkor sem csak az EU zászlót rakod bele, hanem az osztrákot meg az olaszt, nem?
2019. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Egyesült Államokban is jártál és Kanadában is? Ha igen akkor mehetnek egy diára. Ha csak az egyikben akkor csak azt a zászlót ahol jártál.
2019. febr. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!