Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Diákként higyan tudnek kiutazn...

Diákként higyan tudnek kiutazni az Egyesult Allamokba a lehet legolcsobban?

Figyelt kérdés
Van cserediakprogram vagy valami hasonlo? A valaszolat koszi elorre is! :)

2019. júl. 15. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen helyesírási előzményekkel, egy Ózdon felnőtt, három általánost végzett cigány rajkóra nem cserélne el senki.
2019. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel a valasszal igazan sokra mentem:D elgepeles nem letezik, csakis szarul író emberxd
2019. júl. 15. 22:03
 3/6 A kérdező kommentje:
De szerintem ezt a mondatot mondd annak a 3 altalanost elvegzo ciganynak, biztos ertekelni fogja:D
2019. júl. 15. 22:09
 4/6 anonim válasza:
47%
A legolcsóbb egyértelműen az, ha átúszod az óceánt. Egy fokkal drágább gumicsónakkal. Még egy fokkal drágább, ha feladod magad postán.
2019. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#2 Egy intelligens "emberxd" nem csak végigír egy mondatot 25 elgépeléssel, aztán megnyomja az entert, hanem visszaellenőrzi, kijavítja a hibákat, és ezután nyomja meg az entert.
2019. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen létezik cserediákprogram ismerősöm volt, angoltudás kell és jó jegyek sem ártanak. Viszont nem olcsó. Ki kell fizetni az utazást plusz a befogadó családnak is juttatnod kell valamit. Én us tervezek elmenni oda cserediáknak
2019. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!