Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenben nyaralunk 5 napot...

Debrecenben nyaralunk 5 napot három gyerekkel, ajánlotok helyeket, programokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 21:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm Alain Delon


Nagyon hasznos volt a link is!


Így állítottam össze:


Hétfő - Kerekerdő Élménypark

Kedd - Strand Aquatikumban vagy a Kerekestelepen

Szerda - Nagyerdei Kultúrpark és 5holdas pagony

Csütörtök - Nagytemplom, Szabó Magda Emlékház, Déri Múzeum

Péntek - Agóra Tudományos Élményközpont

2019. júl. 26. 16:17
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Én is debreceni vagyok, de sajnos itt túl sok látnivaló nincs, főleg nem gyerekkel.

Állatkert is van máshol, ahogy mozi is.

A belvárost megnézitek egy séta alkalmával, de a Szabó Magda házz vagy a múzeum a gyereknek unalmas lehet, hacsak nem egy könyvmoly-típus.

Az Aquaticum egy vicc szerintem, bár nem tudom, honnan jöttök, de fedett fürdő miatt én nem mennék nyaralni.

A vidámpark... ha szeretitek a retrot... :D

Ahogy a kb 70-es, 80-as években megépítették, na ugyanúgy néz ki most is.


Kocsival lesztek? Bár ha nem, akkor megoldhatatlan: az egyetlen, amiért érdemes ide jönni nyaralni a környékre, az a hajdúszoboszlói strand.

Na az fényévekkel van a debreceniek felett, sőt tudtommal Európában, vagy közép-Európában a legnagyobb. Na ezt tényleg tudják élvezni a gyerekek és a felnőttek is, van minden.

Óriási területen, majd be sem tudjátok járni. És külön van az Aquapark része, külön belépővel, de szerintem az nem is muszáj, mert maga a strand is akkora, hogy tényleg nincs hozzá fogható.

2019. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Debrecenben nincs elég látnivaló, erre elküldöd Szoboszlóra, ami egy halálunalmas túlárazott falu.
2019. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Csak és kizárólag a strandra küldeném el, ami viszont nagyon látványos és nagyon megéri. Azon kívül ott sincs semmi, de nem tudom, ebbe miért kellett belekötni, mivel kiemelkedő az ottani strand.
2019. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Alain Delon ***** válasza:
72%
Szerintem nem rosszat állítottál össze. De ennél többet nem is nagyon lehet. Közben meg tudjátok nézni az Egyetem épületét, a stadiont. Bulikázni lehetne hajnalba nyúlóan, de gyerekkel gondolom, nem azt akarjátok.
2019. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Székesfehérvárról jövünk.

Halálra dolgozzuk magunkat egész évben, és nekünk az számít, hogy együtt legyünk, hogy a gyerekeket nevetni lássuk és minden tök jó legyen.

A Szabó Magda Emlékházat én akarom látni - én vagyok az anya a családban, ilyen önző dög vagyok, hogy magam miatt bevettem a programba, pff.... és igen, könyvmoly vagyok, a gyerekeink is nagyon szeretnek olvasni, hála égnek, bár Szabó Magdát még nem ismerik természetesen, és? látják az anyjukat örülni...


nem vagyunk egyformák, nekünk nem az a királyság, hogy csak a strand megy... ismerem Hajdúszoboszlót, nem szeretnék oda menni most.


köszi a hozzászólásokat, nektek is szép nyaralást, aki még előtte van!

2019. júl. 27. 00:49
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

Sejtettem, hogy te vagy az anya.

Nem értem ezt az utolsó hozzászólásodat, meg ezt a stílust.

Én segíteni próbáltam, de eddig nem volt róla szó, hogy az emlékház az valakit konkrétan érdekel.

Akkor persze hogy megnézném, de ebből az egészbőlk úgy jött le, hogy annyira nem találtatok semmi egyebet, hogy ezt is muszáj volt beírni a listába.

Azzal sincs bajom, ha valaki szeret olvasni, én is szeretek, sőt én is szívesen megyek múzeumba még akár nyaralás alatt is, de a kérdés arra volt kihegyezve, hogy 3 gyereknek kéne valami jó program, hát erre adtam választ, ami a szoboszlói strand.

Azt írod, nem a strand a lényeg, hát ehhez képest meg beírod az aquaticumot meg a kerekestelepi fürdőt.

Ha valóban ismered a szoboszlóit, akkor majd lesz mivel összevetni, mert mindkettő pici és alig van valami.

Szóval ha már 2 strandos programot csinálsz vacak helyeken, akkor igazán jobban jár a család 1 olyannal, ahová legalább tényleg érdemes elmenni, 20 km van a 2 helyszín között.

Buszjegy kb 300 ft, gyereknek fele.

Nem értem, egy segítő hozzászólást miért kellett ilyen stílusban lereagálni és lepontozni, de gratulálok.

Szívesen hozzájárultam volna, hogy szebb nyaralásotok legyen, de sebaj, menjetek akkor a 2 picike medencés fürdőbe, biztos életre szóló élmény lesz.

Még a szomszéd utcában lakó kollégám sem szeret kimenni, mert annyira túlzsúfolt, úszni nem lehet, és hely sincs napozni.

A stadion/egyetem fél-fél órás programok, tehát ez a nyaralás jóformán csak sétálgatásnól fog állni.

Én itt lakom, mint mondtam, sajnálom hogy itt nincsenek programok vagy látnivalók.

Egyedül talán a virágkarnevál az, ami egy ide érkezőnek érdekes lehet, de olyankor meg vannak külön programok, szóval nem kéne így keresgélni.

Amúgy nyaralás alkalmával megnézni egy stadiont... mekkora ajánlat itt valakitől, nem semmi!

Előtte is volt stadionunk, csak ez most új, amiről a kutya nem tudna, ha politikai okokból ne került volna be párszor a hírekbe.

Mikor én innen mentem párszor Pestre csak úgy ok nélkül, én is keresgéltem, miket nézzünk meg, hát eszembe nem jutott, hogy egy utazáson az MTK stadionhoz elmenjek.

Ez egy füves terület lelátókkal, nem egy 500 éves templom vagy valami hasonló.

2019. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

hééé... biztos, hogy az én stílusom fura? :)


Semmi rosszat nem írtam neked, és nem én pontoztalak le!

Sajnálom, ha valamit félreértettél!


Igen, lesz egy strandnapunk. De öt napig strandolni a mi családunknak valahogy nem pálya.


Természetesen autóval megyünk.


Megörültem annak a linknek, amit valaki küldött, nagyon hasznos dolgok vannak benne, nézd meg te is, ha debreceni vagy, és még nem ismerted őket. Van gyermeked? Ezek nagyon jó gyerekes helyszínek, és bizony, nem félórás szórakozást ígérnek!


A kalandpark... pff srácaim egy napig képesek lennének ott mászkálni bukóban meg karabinerrel, és a többi élményelem is nagyon jó!


Állatkert-vidámpark-Békás tó- 5holdas pagony játszótér - egy teljes nap


A múzeumnak átnéztem azon részeit, ami nekünk való, most ráadásul mentős kiállítás is van!


Református család vagyunk, nekünk érték a nagytemplom megtekintése is!


Szabó Magda - igen, lehet hogy ez a rövid betekintés lesz, mert nekik uncsi. Kibírják. :)


Agóra Tudományos Élményközpont - együtt néztük meg a honlapot, nagyon várják ezeket a kísérletezős interaktív játékokat! Reálos, érdeklődő gyerekek, imádták Pesten a Future Parkot meg a Csodák Palotáját is


Azért írtam, hogy nem vagyunk egyformák, valakinek tényleg ez az álom, strandolni félóránként más medencében, és semmi gond nincs ezzel! Csak mi másmilyenek vagyunk.


Köszönöm hát neked is segítő szándékú válaszaidat, nagyon szép nyaralást kívánok, s tényleg, fedezd fel, szeresd meg a városodat! :)

2019. júl. 27. 14:10
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
szerintem 1 napot nyugodtan iktass be a gyakorikérdések oldalon kötekedők kioktatására is.
2019. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Kalandparkból én a Koppányt ismerem, ha elég aktívak, itt is ellennének.

A Nagytemplomot egyszerűen meg kell nézni, az rendben van.

A Nagyerdei programok tényleg elvihetnek egy napot, mert amiket írtál, közel vannak egymáshoz.


Az utánad író kommentje pedig teljesen értelmetlen, mert ez mind nem kötekedés volt, hanem 1. nem értettem, érdeklődtem, 2. részletes javaslatok.

Inkább ennek az utolsó 1 soros válasznak nem volt semmi, de semmi értelme, nem vitte előrébb a kérdést.

2019. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!