Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonfüreden sokan vannak...

Balatonfüreden sokan vannak az Aquaparkban mindig? Kell sorba állni a csúszdáknál?

Figyelt kérdés

Éjszakára mennénk 19-01-ig ami 3000 Ft. Akkor is sokan vannak? egyszer voltunk Hajdúszoboszlón csak a strand részen és annyian voltunk hogy alig fértünk a medencében. Ismerőseimtől meg azt hallottam hogy addig égtek le amíg vártak a csúszdára az aquaparkban, meg 1 órát álltak sorba stb.

Balatonfüreden is erre kell számítani?

Tapasztalatok akik már voltak ott? milyennek találjátok?

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 11. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom, hogy éjszaka csak a benti medence működik, aminek ugye van kint része is, és csak a 2 bentről induló csúszdát nyitják meg. Ha ez tényleg így van, akkor viszont nagy sorra kell számítani. De jobban megérné 4900-ért nappal menni, mert akkor mindent korlátlanul használhattok. Én egy hete voltam ott nappal, de ha rosszul tudom, akkor kérlek javítsatok ki.

2010. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Óóó hát akkor az úgy nem jó. :S :(

És nappal sokan voltak?

Köszönöm a választ!

2010. júl. 13. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Napközben sokan vannak, de 10 percnél többet egyik csúszdánál sem kell várni, mivel sok a csúszda, és eloszlik a tömeg. (Nekünk a legtöbbet a bentől induló UFO-nál kellett várni.) Érdemes addig csúszdázni amíg hullám medencében megy a hullám (ez óránként van), ilyenkor még kevesebbet kell várni, mivel sokan odamennek. Nagyon jó hely, nagyon megéri elmenni :) Igaz nem túl olcsó, de tényleg egy élmény.
2010. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem kell sokat várni, legalábbis nekem nem kellett, tényleg, maximum 10 percet, de ez csúszdafüggő, volt, hogy felmentem és egyáltalán nem kellett várnom, de egy óra múlva meg már sokan voltak ott. Mindenesetre szerintem is megéri nappal menni, nagyon jó élmény, az a sok csúszda, medencék :)

Mi holnap megyünk, már nagyon várom. Jó fürdőzést :)

2010. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a választ! Remélem jól érezted magad! Bár ahogy írjátok, biztos. :)

Ha esetleg még olvasod, mesélhetsz milyen volt:)

2010. júl. 17. 10:47
 6/7 anonim válasza:

2 évet kések a válasszal , de éjszaka is nyitva van minden korlátlanul .

Tavaly nyáron voltam ott utoljára éjszakain és kb. 5en voltunk az egész strandon ( hozzá kell tennem hétköznap és iszonyatos vihar volt ) de még így is lehetett mindent használni . Nagyon élveztem :)

Én nappal biztosan nem mennék ,rengetegen vannak és nekem tömegundorom van .

2012. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ így utólag is :D

Tihanyban voltunk amúgy 2 éve, és átakartunk menni Balatonfüredre, de végül nem mentünk.

De ha egyszer megint arra járnék, majd emlékezni fogok a hasznos válaszodra :)

2012. máj. 4. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!