Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miert van szarszag egesz Pest...

Miert van szarszag egesz Pest megyeben?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Budapesten minden lehűléskor szarszag van, mivel a szennyvíz és az esővíz egy csatornarendszerben van elvezetve, ezért ez a rendszer az esővíz elvezetőkön keresztül elég nagy keresztmetszeten nyitott, amikor pedig lehűl fent a levegő, a csatornában lévő melegebb büdös levegő felfelé áramlik. Lehet, hogy ez Pest megyei településeken is így van, mert ugye ma tetted fel a kérdést, és ma konkrétan hideg nap van.
2019. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 WhitePride1488 válasza:
68%
Mert sok a cigány.
2019. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 D. Brasco ***** válasza:
15%
Mert kinyitottad a szádat!
2019. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Azt hittem, trollkérdés, de most indultam el bevásárolni, és tényleg eszméletlen fekáliaszag van Pesten... zuglóban legalábbis. Közel 30 éve vagyok pesti, nem vagyok túlérzékeny, se hidegben se melegben, de most tényleg valami történt o_o

És nem csak én érzem, többen nézegetik a buszmegállóban a cipőtalpukat, ahol épp állok.

2019. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
A belvárosban én is éreztem, az Andrássy út elején.
2019. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
2019. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
elvileg nem a zsámbéki dolog volt,legalábbis ők cáfolták.azóta elmúlt,de mostmár kíváncsi vagyok,rendes nyomozás folyik hogy honnan jött valójában :D
2019. aug. 9. 13:06
 8/13 anonim válasza:
82%
Én is éreztem tegnap Budapesten a 16. kerületben, már nem először. Én is azt hittem, kutyagumiba léptem, de mindenhonnan jött a szarszag. Azt hittem esetleg a parkok füvét trágyázták, vagy mi a fene történt?!
2019. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fodor István Ferenc ***** válasza:
100%
Mivel nem csak Pestről van szó, hanem a megyéről, így valószínűnek tartom, hogy trágyalével trágyáztak. Ez felénk is szokás minden évben: a sertéstelep "pisitavában" összegyűlt vízzel hígított sertésvizeletet szétlocsolják a földeken. Így aztán a határban a tömegközlekedésen is napokig érezni a szarszagot.
2019. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Souky ***** válasza:
26%
Az egy vélemény a mai politikai helyzetre.
2019. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!