Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton melyik része az, ami...

Balaton melyik része az, ami jó és viszonylag olcsó is? Észak vagy Déli rész?

Figyelt kérdés
Sok sok ajánlatot meghallgattam már a kemping tűnik legolcsóbbnak én olyat akarok hogy faházban haverokkal ott van mosdó is legalább. Part közel legyen aztán többi már adott:D
2010. júl. 13. 13:47
 1/3 anonim válasza:
véleményem és tapasztalataim alapján az északi part!azon belül is én Balatonakarattyát ajánlanám 1 részt mert 100 km csak Pesttől,másrészt gyönyörű szép hely!3 részt pedig viszonylag normálisak az árak is!4 részt kenese 10 perc kb és ott jó szórakozóhelyek is találhatóak!! és tudok egy partközeli szálláshelyet is ahol faházakat lehet bérelni az árát sajnos nem tudom de tel számot tudok adni!
2010. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én mindenképp a déli partot választanám, és választom is, mert megyek Zamárdiba...


Szerintem sokkal jobb, többen is vannak véleményem szerint... Ugyanolyan szép hely Tihany is, Zamárditól pár km-re van csak...

Te tudod, végülis mindenhol jó most, olyan meleg van. :D

2010. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem is a déli part. Azon belül is Balatonboglár.


[link]


Az árak is jók, normálisasak viszonyok és nagyon szép helyen fekszik:))) Én imádom.

2010. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!