Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk osztálykirándulásra?

Hova menjünk osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Mindenképpen olyan város kellene, ahol a legkevesebb múzeum van.

Gimisek vagyunk

Az osztályfőnökünk viszont minden évben erőlteti a múzeumot... Amit senki se szeret.



2019. szept. 2. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Pedig vannak jó múzeumok, pl. Celldömölk-ön a Kemenes Vulkánpark. Interaktív kiállítás a vulkánokról, földrengésről, hasonlókról. Nekem gimisen is tetszett volna.
2019. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
79%

Ha vonattal mentetek az előző években,akkor azért mentetek múzeumba.Van egy ilyen lehetőség,hogy ha bementek xy városban egy múzeumba,akkor a visszaút vonattal ingyenes.Van egy lista ezekről a múzeumokról valahol(sajnos nem mindegyik múzeumra érvényes,gondolom csak a nagyobbakra).

Tudom,hogy unalmas meg minden,de egy tárlatot csak ki lehet bírni.Mehettek busszal is (drágább és macerásabb) és megbeszélitek a tanárral,hogy nem akartok múzeumozni.


Balatonon voltatok már ?Béreltek biciklit,úsztok stb.Este sétáltok egyet a haverokkal,grilleztek.Vigyetek Twistert,tudom gagyi meg régi játék,de barátokkal nagyon szórakoztató tud lenni.

2019. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Busszal voltunk tavaly, és direkt azért, hogy több múzeumba be tudjunk menni, más városban is..

Egy-kettő múzeum oké.. de nem 8. Mert tavaly volt annyi.. aztán egy mozi. És az úgy nem valami nagyon emlékezetes.

2019. szept. 2. 17:25
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk én anno pont azért maradtam le a Csontváry-múzeumról, mert megbeszéltük az osztályfőnökkel, hogy inkább megnèznénk a srácokkal egy megye II-es meccset valahol az Ormánságban. Így érdeklődése szerint kettévált a csapat. Ezt nem minden tanár vállalja be, de próbálkozni érdemes.


Egyébként életem első sörét az osztályfőnököm fizette, de nem ugyanaz, aki a meccsre elengedett. Szóval mégiscsak lehet egy ilyen laza tendencia a tanároknál...

2019. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Osztálykirándulásra menjetek el megnézni az aggteleki cseppkőbarlangot.

Nincsen múzeum a közelében.

2019. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!