Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófokon van olyan SZABADstran...

Siófokon van olyan SZABADstrand, ahol kisgyermekeknek van pancsoló rész? Ha nincs, akkor Zamárdi jó ilyen szempontból? Ott hol?

Figyelt kérdés

Ismerem a strandfelvonultató oldalakat, én most személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi! Köszönöm.

(Balaton keleti medencében bármi ötlet érdekel)


2010. júl. 14. 13:47
 1/2 anonim válasza:

Attól függ mire gondolsz. Olyan szabadstrand nincs ahol van külön medence kicsiknek, de olyan ahol sekély a víz olyan van.


Siófokon a Coke Clubon még túl kell menni egy picit és ott van egy szabadstrand. Ilyen kis öböl szerűség ahol homokozhatnak és vizezhetnek is egyszerre. Ilyenre gondoltál?


Remélem tudtam segíteni.

2010. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Most látom személyes tapasztalat kimaradt: nekem annyira nem jönnek be ezek a pancsolók a sok baci miatt, meg mindeki oda pisil:S


Inkább megfogom a kicsimet és beviszem a mélyebb vízbe gyakran mint, hogy a pocsolyában játszom. Ott legalább tiszta a víz...bár nekem körülményesebb. A parton pedig mászókázik, homokozik aztán megint irány a víz:)

2010. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!