Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Ganz Hajógyár látogatható a...

A Ganz Hajógyár látogatható a Népszigeten?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rég bezárt már, de ettől függetlenül sok ott készült fotót láttam. Le van zárva, kell hozzá engedély, be lehet menni csak úgy simán, vagy legálisan egyáltalán nem? Nem nagyon találtam infót erről sehol.

2019. szept. 6. 16:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Én nemrég voltam ott őr nincsen a kerítésen több lyuk van amiken csak egyszerűen besétálhatsz de a kapu is nyitva szóval bejutni nagyon könnyű.

Persze a táblák kint vannak hogy belépni tilos de rám senki nem szólt.🙂

2019. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én kb 2 éve voltam ott. Akkor lakat le volt vágva, és résnyire ki volt nyitva a főkapu, amin be lehetett oldalazni. Akkori párommal bementünk... Üres romos épületek, egy bazi nagy üzemcsarnok, ami tele volt aknákkal és árkokkal... vigyázni kellett. Pont ma jártam arra megint. Most ismét le van lakatolva. Pedig bementem volna most egyedül szétnézn :)


A lyukas kerítésen bemászással én nem próbálkoztam. :)

2022. márc. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!