Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szolnoktól Mezőtúrra vonattal...

Szolnoktól Mezőtúrra vonattal és onnan Szarvasra ismét vonattal szokott valaki közlekedni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már arra, de nem szoktam. Mi a kérdés?
2019. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hogy hanyas vágányról szokott tovább menni Mezőtúrtól Szarvas felé a vonat? Vagy ez mindig változik, hogy melyik vágány?
2019. szept. 15. 21:51
 3/4 anonim válasza:
Hu pontosan nem emlékszem, de talán 2 vagy 3.. lehet hülyeséget mondok, de az a biztos, amit a mezőtúri Vasútállomás várótermében kiír a digitális fali kijelző. Mondjuk gondolom azért lenne fontos a pontos válasz, mert az átszállási idő kevés lenne ahhoz, hogy még elsétálj a váróba megnézni az aluljárón keresztül a vonatot? Ezesetben ahogy leszállsz (jobb esetben) látod a piros kis vonatot, ha az van... De én úgy szoktam kideríteni, hogy melyik vonat melyik vágányról megy, hogy az aluljáróban sétálva az egyik lépcsős feljárónál odaállok a lépcső legalsó lépcsőfokához, lehajolok picit, felfele nézek és nem olyan messze a lépcső tetején fent is van digitális kijelző, ott általában rendesen kiirják a közlekedő vonatokat.
2019. szept. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom már megvolt az utazás, és remélhetőleg sikerült is, de ilyenkor jó megoldás az is, hogy az előző vonaton megkérdezed a kalauzt, hogy hogy fogsz tudni átszállni. Ő, ha tudja, megnézi, ha nem, sokszor olyan kedvesek, hogy odatelefonálnak és megkérdezik, sőt olyan vonalon is utaztam már, ahol kifejezetten odaszóltak, hogy lesz átszálló utas, várjanak meg.
2019. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!