Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mivel lehetne kitölteni a...

Mivel lehetne kitölteni a munkába járás idejét?

Figyelt kérdés

1 és fél órát utazom, kérdésem az lenne hogy mit tudnék csinálni mert így kb csak nézek ki a fejemből végig.

Olvasni nem szeretek ilyen helyeken, mert elkezdek szédülni.

Általában hazafelé zenét szoktam hallgatni, de elég húzós környéken is kell mennem, így kb 1 óra abból kiesik, szóval összesen fél órát szoktam zenét hallgatni... odafelé meg sokan vannak a buszon alapból, olyankor csak néha hallgatok zenét. De az utána lévő 1 óra alatt nem igazán tudok semmit se csinálni... Ti mivel ütitek el az utazási időt?



2019. szept. 15. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazan értem ezt a nyafogást. Olvasni nem tudsz, ergo marad a kifele bámulás és a zene/akármi hallgatás. A "húzós környék" és a nem hallgatok zenét ilyenkor közötti összefüggést nem értem. Azt sem, higy ha sokan vannak miért nem lehetbzenet hallgatni. Nyilván fülhallgatót használsz.
2019. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Te vezetsz???? Vagy miért számít a húzós környék?
2019. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 sok a fekete állampolgár (ha érted mire gondolok, nyócker és társai)
2019. szept. 15. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Esküszöm nem értem, hogy a "sok fekete allampolgar" miért zavar a zenehallgatasban
2019. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, ha nem pörögsz állandóan. Az agyad olyankor "rendet rak", mikor látszólag csak bámulsz ki a fejedből. Hidd el, hasznos a napi kis semmittevés.

Én az embereket szoktam nézni, hogyan öltözködnek, mi az amit pl. én is megvennék magamnak. Szörnyülködök a sok igénytelenül, ízléstelenül öltözött alakon.

2019. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 mert nem igazán biztonságos, simán kikapják a kezemből, zsebemből a telefonom (mint pl. itt a kedves drága polgártárs: https://www.youtube.com/watch?v=MMWgIv35RSE )
2019. szept. 15. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 -hát ne a zsebedből kilógó telefonnal közlekedj. Sajnálatos, hogy nem tudsz olvasni, mert én évek óta sokat utazom és mindenhol, minden körülmények közt - tömött, cigánybandával terhelt buszon, akár a lépcsőn állva is - tudok olvasni - rengeteget olvastam az elmúlt évek során, végig olvastam a világirodalom klasszikusait, de nehéz szakszövegeket is, ha kell. Odafelé még ülni is lehet általában. Akkor marad a bámészkodás, esetleg vegyél fel nyelvleckéket és hallgasd azokat. Értékeid meg védett helyen tárold.
2019. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olvass hagyományos könyvet. Azt nem fogják ellopni tőled 🤪
2019. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hangoskönyv hallgatás

blogolás

program-, webfejlesztés

2019. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 - szoktam programozni, iskolában is tanulok programozást, de ezt csak laptopon tudnám megtenni (mivel az asztali gépet eléggé körülményes lenne működtetni a tömegközlekedési járműveken :D) de ha a telefont nem merem elővenni, szerinted a laptopot merem? :)
2019. szept. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!