Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Üdülési csekk miért nem jár?

Üdülési csekk miért nem jár?

Figyelt kérdés

Egyik munkahelyemen egy évig voltam,már úgy volt,hogy kapjuk hamarosan az üdülési csekket,de sajnos kiléptem egy év két hónap után.

Telefonáltam késöbb az ügyintézőnek és azt a választ kaptam,hogy mivel kiléptem már nem jár az üdülési csekk.

Azt kérdezem,mivel túl léptem az egy évet meg már folyamatban volt az üdülési csekk kiosztása,milyen törvény ez,hogy hát már kiléptél nem jár a támogatás.

Akkor ezen az elven gondolkozva mondhatnák azt is,hogy mivel kiléptél a fizetésed se jár.

Meg támadhatom ezt a döntést?


Válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 16. 11:21
 1/3 anonim válasza:
Üdülési csekk senkinek nem jár "hivatalból"! A munkahely ADHATJA, ha úgy dönt. Ugyanolyan juttatás, mint az étkezési jegyek.
2010. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az üdülési csekket nem kötelező adni. Még csak ugyanannyit sem köteles adni a munkáltató, ha már egyszer ad. És egyáltalán nem adhat egy cég olyannak, aki nem áll az alkalmazásában.

A cégnek ezt a döntését nem tudod megtámadni. Az üdülési csekk nem fizetés, hanem a jutalmazásnak egy formája.

2010. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van,h félévente kapunk. Ha vki addig elmegy, akkor természetesen nem jár neki.
2010. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!