Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Velencei-tóhoz hogy jutok el?...

Velencei-tóhoz hogy jutok el? Tömegközlekedéssel lehetséges?

Figyelt kérdés
Mondjuk Bp.8kertől ha letudnátok írni
2010. júl. 18. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] -n megnézed a menetrendet. Ha budapesti vagy, tuti tisztában vagy a pályaudvarokkal, a megfelelőre elmész, megveszed a jegyet aztán vonatra szállsz:) Ó és ne azt írd be célnak, h Velencei-tó, hanem egy konkrét állomást-várost (Agárd, Gárdony stb).
2010. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmész délibe vagy kelenföldre, onnan indul vonat óránként. A legelső megálló a tónál Velence. Ha nincs konkrét célod akkor érdemes itt leszállnod.
2010. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kis kikapcsolódás kellene, erre meg szerintem megfelel hogy elmegyek Velence-re és ott tudtommal a strand ingyenes ugye? Igy csak vonatot kell fizetni:)

Strand vizének minőségérő tud valaki valamit mondani?

2010. júl. 19. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Strand ingyenes. A vízminőség eléggé változó attól függ hol mész be, de Balaton szintjénél azért még jobb.
2010. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:) akkor szerintem jo kikapcsolódás lesz
2010. júl. 19. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most voltam egy hétig a Balcsin és hibátlan volt a víz minősége. Mikor nyakig ért a víz, még láttam a farkam. Tiszta és gondozott strandok, a déli parton sok helyen (90%-ban)ingyenesen.
2010. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!