Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol van Debrecenben olyan...

Hol van Debrecenben olyan parkolással foglalkozó cég, amelyik ki is visz a reptérre és olcsóbb, mint a reptéri parkolás?

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A hír igaz, csak úgy, hogy 2500 Ft/ út...

Itt egy vélemény a Platán Hotel vendégei részéről - azt hiszem igaza van: "Viktorné 2019. október 18., péntek

A parkolással semmi gond nem volt. De a parkoló és a reptér közti távolság már probléma. A taxi 3km-részt 3000 Ft oda 3000 Ft vissza. Aki tud inkább a reptéren parkóljon ,az olcsóbb és visszafelé nem kell a taxira várnia!!"

Élj boldogul!

2019. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Erről beszélek ember!

Ezért írtam ki a kérdést, mert a Platános megoldás még rosszabb, mint a reptéri! Ezért írtam, hogy nem vagyok kíváncsi a Platánra, mert tudom, hogy még drágább! Ugyanakkor a debreceni reptéri parkolás sajnos elég drága a pesti reptér környéki parkolók árához képest is! Úgy, hogy azok még ki is viszik az utast a Lisztre! Ezért kérdeztem volna néhány, ebben a témában tapasztaltat, nem pedig okostojásokat, akik legkevésbé sem a kérdésre koncentrálnak! A kérdésben minden kitétel érhetően szerepel és ezek összességében egyszerre kéne érvényesülnie! Van ilyen vagy nincs ilyen? Ha van, melyik az és hol található? Mellébeszélés és humbug nélkül!

Novemberben Debrecenben landoltam és a taxi 3000ft-ért vitt be az állomásig. Ez egy "normál" ár. Következő hetekben ismét innen indulok és ide is érkezem. Kíváncsi lettem volna, hogy jobb feltételekkel lehet e parkolni Debrecenben a reptéri és a Platános megoldásnál. Legalább hasonlóan, mint sokadszor már a 'Ferihegy' környéki parkolókban lehetséges! Mivel látom, hogy nincs ilyen, marad továbbra is a reptéri parkolás.

2019. dec. 14. 18:06
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Köszönöm szépen! Oda fogunk járni!
2020. jan. 30. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!