Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A hajduszoboszloi strand...

A hajduszoboszloi strand teruleten van szallas lehetoseg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kemping van, és a strandhoz tartozik két szálloda, a Hundarospa Thermal Spa a fürdő területén, és közvetlenül a strand mellett, átjárási lehetőséggel a Hunguest Aqua-Sol
2010. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Millió szállási lehetőség van Szoboszlón!!

Mivel fürdőváros,igy rengeteg apartman,panzió,hotel és magánszállás közül válogathatsz:-)

2010. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező a strand területét kérdezte, nem Hajdúszoboszló határáig lévő szállásokat.
2010. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Előző!Nehogy már téged zavarjon ,h én mint szoboszlói esetleg meg mertem említeni,h a KÖZELBEN is ezer-féle lehetőség van... de ha zavar,akkor ne olvassd el!!
2010. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom elso erre voltam kivancsi, tudom, hogy sok szallas lehetoseg van de ket kis gyerekkel mennek es azt akarom, hogy a "se..em" alatt legyen a szallas, mar csak a penztarcam is benne kene egyezzen
2010. júl. 20. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Kedves második!

Bár én is ezer szállal kötődöm Szoboszlóhoz, de hidd el, aki Mucsaröcsögén lakik, az is tudja, hogy Hszoboszlón minden második háznál ki van írva a szobakiadó.

De ugye, nem ez volt a kérdés!

Amúgy merrefelé laksz?


És szívesen kedves kérdező.

2010. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Előző! (aki biztos Mucsaröcsögén lakik),ha annyira nem az volt a kérdés(ahogy irtad),akkor az hogy én merrefelé lakok(ahogy te kérdezted) az mennyire tartozik ide,ehhez a témához???

már csak hogy én is beléd köthessek:-)

2010. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak próbáltam kedves lenni, bár őszintén szóva egyáltalán nem érdekel.
2010. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!