Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Létezik olyan vadászles, ami...

Létezik olyan vadászles, ami olyan alacsony, hogy csak egyet kell rá lépni?

Figyelt kérdés
Mert több ilyet is láttam, patakparton voltak. Mi más lehetne, ha nem vadászles? Erdőben, völgyben elhúzódó tisztáson állt több ilyen kis építmény.

2019. dec. 19. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem inkább csak ülőhely?
2019. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Ugyan, mi értelme lenne annak? Mit néznél róla, egereket? :D
2019. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon minden lehetséges!

Ha van 40 centiméteres kilátó (40 millióért!) (Bodrogkeresztúr), akkor miért ne lehetne egylépcsős vadászles? (a "kilátóra" is le lehet ülni!)

2019. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mustafa33 válasza:
15%
Nem sok értelme lehet. Esetleg álcázott standként, ne lássa a közelítő vad (madár) a vadász alakját.
2019. dec. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac válasza:
55%

Pontosan erre vannak, álcázott lesnek. Csak kényelmesebb, szélvédettebb, asztallal, székkel, mint csak úgy fetrengeni a domboldalban.

És nem is mind feltétlenül vadászati célra, hanem pl. természetfotósok telepítik.

2019. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pongi57 ***** válasza:
70%

#5-ösnek igaza van. Én is láttam ilyet, sőt olyat is, ahol nem kellett fellépni sem, csak körbe volt 3 oldalról kerítve. Egy dombtetőn volt több is egymástól X méterre és a völgy felé nézett.


Íme két kép:

[link]

[link]

2019. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!