Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ferihegyi aktuális parkolási...

Ferihegyi aktuális parkolási helyzetről van valakinek infója?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, holnap reggel Gyöngyösről vinnem kell valakit fel Ferihegyre. Két hete hoztam az illetőt és totál káosz volt. Mivel be volt kerítve a régi parkoló, az sem látszott, hogy van-e ott most parkolási lehetőség. A beengedő kapunál két lehetőség volt: jobbra egy "business parkolóba" vagy fel, a bejárathoz. Tudtuk, hogy fenn sokkal drágább, de inkább azt választottuk. Amikor ki akartunk jutni, akkor meg olyan katyvaszba kerültünk, hogy még. Kiderült, már valahol a feljárónál ott volt valahol egy hely, ahol be lehetett volna fizetni - de csak a kijáratnál világosított fel egy srác, hogy hol. Mondta, hogy nem mi vagyunk az egyetlenek, akik meg voltak kavarodva. Szóval holnapra (ismét) fel akarok készülni a neten, de egy csomó (eddig jól működő) infós oldal nem mutat semmit... Nem tudom, most mi van Ferihegyen, hátha valaki járt ott az elmúlt 1-2 napban. A másik: amit előbb említettem, a "régi" parkoló, ami két hete el volt takarva a nagyközönség elől, működik egyáltalán? Ha igen, hogyan lehet oda bejutni? Köszi a választ.

2019. dec. 29. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A Terminál parkoló 5 percig ingyenes, az idő alatt ki tudod tenni akit viszel.
2019. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen, tudom, már sikerült beszélnem szerencsére a parkolóőrrel. Amúgy ha érdekel valakit: szerinte az appoknál megbízhatóbb, ha klasszikus pc-n nézünk ezeknek utána. Jó tudni :-)
2019. dec. 29. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem...klasszikus pc-n?
2019. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Telefonon, tableten vannak fennakadások, amik a pc-n kevésbé.
2019. dec. 31. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!