Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton parti, (pl. Balatonalm...

Balaton parti, (pl. Balatonalmádi) településeken miért nincs, vagy miért nincs normális webkamera?

Figyelt kérdés
Szerintem minden olyan településen, amely komolyan gondolja az idegenforgalmat, ez már egy teljesen alap dolog kellene, hogy legyen a parton, strandon. Balatonalmádiban egy szélben lengedező fát, egy másik a yacht klub tocsogóját, a harmadik az autókat mutatja a belvárosi részen.Az alsóörsi és csopaki strandé szuper, bár a csopakié akár vízhez közelebbi is lehetne. Sok-sok településen pedig egyáltalán nincs. Ja, és szeretnék a balatoni téli idegenforgalmat fejleszteni,növelni, de a webkamera szolgáltatás a strandszezon után sok helyen szünetel.Szerencsére az alsóörsi és csopaki ekkor is működik.

2020. jan. 18. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Bevallom, hogy sosem tekintettem a webkamerára mint látogatottságot érdemben növelő eszközre, így meglehet, hogy sokan mások is így gondolják - ezért aztán nem is gondolkodnak a telepítésén.
2020. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elég sokan vagyunk, akiknek fontos lenne. Elég sokan tervezik úgy a nyaralásukat is úgy, - itthon és külföldön egyaránt-, hogy megnézik, milyen benyomásuk van az adott helyszínről. :-)
2020. jan. 18. 11:37
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Oké, de erre a Google Street View és az egyes szolgáltatóktól, helyekhez tartozó felhasználói vélemények sokkal több információt szolgáltatnak, mint egy webkamera.
2020. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát én még ilyenről nem hallottam
2020. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Van valami abban, amit a kérdező mond. Már nem az őskorban élünk, és az ilyen módon való tájékozódás eléggé praktikus lehet! Haladni kell a korral.
2020. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Haladni kell a korral.

Dalmácia, Starigrad, esti séta. Az egyik sikátorból halk ének szól. Oda megyek.

Egy kis kápolnában gy kórus próbál.

Ott maradok és hallgatom őket.

Az a pár perc felülmúlta az összes szépséget, amit az egy hét alatt láttam.

Nem volt kamera.

Németország. Egyik utitásnőm mindkét fülében nagyotthalló készüléket visel.

Bemegyünk egy kocsmába. Barátja leül a pianinóhoz.

A csaj előad egy operaáriát. Hatalmas taps. Egy kocsmában. Érted?

Nem volt kamera.

2020. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég sokszor utazom Magyarországtól 10000km-nél messzebbre, de eddig még nem volt olyan hely, amiről pár fotó, egy útivideó, meg két blogpoazt alapján ne tudtam volna eldönteni, hogy jó lesz-e, ami a Balatonnál különösen egyszerűnek tűnik, mert alig vannak különbségek. Ettől függetlenül, ha valóban van ilyen számomra eddig ismeretlen igény sokakban, akkor a helyi polgiktól elég nagy betli ezt el nem intézni, mert a költség elhanyagolható.
2020. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még mindig nincs normális webkamera a Balaton partról Almádiban..
2021. júl. 30. 09:01
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Eret azért ne vágj magadon!
2021. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

"Még mindig nincs normális webkamera a Balaton partról Almádiban.."


Szerezz már magadnak életet légyszi! Felállsz a fotelből, abbahagyod a panaszkodást, és megnézed magadnak a saját szemeddel! Ennyire ne legyél már életképtelen!

2021. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!