Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mire érdemes odafigyelni a...

Mire érdemes odafigyelni a busójárás alatt Mohácson?

Figyelt kérdés
Kedves ott lakók, gondolok itt a hely megközelíthetőségére, parkolásra. Illetve egy gyerkőc jön velünk. Köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 19. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Igaz, nem mohácsi vagyok, de többször jártunk a busójáráson.

A parkolás nem egyszerű. Mármint vannak parkolóhelyek, csak tele vannak általában. Szerencse kell, ahhoz, hogy a városközponthoz közelebbit kifogjon az ember. Készülni kell egy kis sétára..

A gyerekre a tömeg miatt érdemes figyelni (bár ez gondolom természetes), illetve a sok busó oda-vissza járkál dúvad módjára az emberek között. Néha ijesztő is, vigyázni kell nehogy elsodorja gyerkőcöt a nagy jelmez. De amúgy jópofák általában, lehet fotózkodni velük.

Étel-ital árulás+bazár sok van.

2020. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Arra érdemes odafigyelni, hogy az álarc miatt feljogosítva érzik magukat a nők tapizására.

Tavaly is volt ebből botrány.

2020. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm! Gyerekre természetesen ügyelünk. Többieknek is köszi, mondjuk utána néztünk a rendezvénynek, szokásoknak és szerintünk aki annyira szemérmes az ne menjen busójárásra. Gondolom, nem erőszakoltak még meg senkit! 🙂
2020. febr. 20. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. A busók valóban szeretik a lányokat, de fogdosást nem tapasztaltam egyszer sem. Tavaly az egyik átkarolta a vállamat és így mentünk együtt pár métert. Közben nevetgéltünk, a párom meg fotózott.
2020. febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hasonló elképzelésem volt erről. Egyébként sem vagyunk egy prűd pár, de ez még aztán tényleg nem akkora tragédia. Eleve február végén járunk, amikor mindenki be van öltözve. Még ha nyár lenne, mini szoknya, könnyű kis felső. Akkor van mit tapizni. Ilyenkor viszont vastag pulcsi, hosszú kabátok. Rajtam is hasonló ruha lesz. Na,ha azon keresztül tud rajtam bármit tapizni, váljon az egészségére! 😆
2020. febr. 21. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Az más persze ha direkt ezért mész, hogy végre legyen már valaki aki "zaklat".

(Sok hasonló öreglány is ezért jár nőgyógyászhoz, hogy végre ránézzen egy férfi .)

2020. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a busók ölelgetik a lányokat, ez ilyen. Ha nagyon nyomulnak, el kell őket küldeni határozottan. Elvileg nem zaklathatnak.

Amúgy amire figyelni kell, az a tömeg, főleg a farsangvasárnap mentek. Millió ember, ha nem jól helyezkedsz, alig látsz valamit, az esti máglya-gyújtásnál is furakodni kell, hogy valami értékelhetőt láss. Jó a rendezvény, de annyian vannak ilyenkor Mohácson, mint a déli buszon... én már csak emiatt is inkább kihagyom.

2020. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!