Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vácon érdekes látnivalók, jó...

Vácon érdekes látnivalók, jó programok?

Figyelt kérdés

Egy hétvégére elmennék egy barátommal Vácra. Aki jobban ismeri a helyét tudna esetleg ajánlani valami programot, s hogy miket érdemes ott megnézni/ csinálni?

Tripadvisor meg különböző oldalak összeirtak egy 100as listát a látnivalókból , de annak a fele olyan szintű, hogy "van egy híd, woaw".

1-2 szép templom vagy múzeum erdekelne, vagy egy jó túra útvonal, netán egy helyi jó kocsma estére, stb.

Help



2020. febr. 24. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Váci vagyok, de ez nem egy nagy város ilyen célra. Régi barokk város. Dom tér, Szentháromság tér, Széchenyi utca, Duna korzó, memento mori múmia kiállítás, Március 15. Tér, Liget, Kő híd. Kocsma van pár, mire gondolsz attól függ. De a komp kikötőnél vannak kajáldák ahol lehet inni is. Vagy ha másra vágysz, akkor HBH, Suti, Travel. Kocsmák.
2020. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy szép város, egy hétvége alatt be is tudjátok jarni. Annyit megér úgy gondolom. Én szeretek itt élni, de azért vannak korlátai. Ha esetleg disco is érdekel, van egy elég híres a vasút mellett. Mauseoleum. Nem voltam ott 15 eve, de hétvégén több ezer ember megfordult arra.
2020. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és én általában a Csillag panzióban aludtam, ha épp nem otthon fiatalon. Csajokkal ugye, de nem gáz az a panzió. Persze van más is, olcsóbb - drágább. Nagyjából ennyit tudok írni. Ha van kérdés írj, ha olvasom és lesz időm megmondom mi a pálya.
2020. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2020. febr. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!