Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Most, hogy koronavírus-járvány...

Most, hogy koronavírus-járvány van, vannak kalauzok/jeykezelők a vonatokon?

Figyelt kérdés
120A vonalon szeretnék utazni, Budapest Keletiből Békéscsaba felé, a kérdésem pedig az lenne, hogy van-e jegykezelő/ellenőr személyzet a vonaton, tehát kell-e jegyet vegyek?
2020. márc. 21. 01:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozva az előttem szólókhoz: majd az ilyenek mennek fosztogatni, rabolni, ha rosszabbra fordul a helyzet... :-( :-( Semmiféle erkölcsi tartásuk nincsen. :(
2020. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Jegyet nem azért kell venni, mert kalauzok vannak... édes Istenem.
2020. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
45%

Én egyszer a buszon vettem egy jegyet x megállóig de 10km-rel tovább utaztam, mert nem állt meg a busz ott ahová vettem a jegyet és mivel nem volt kedvem hazáig annyit sétálni így leszálltam a másik faluban ahonnan nagyszüleim hazavittek kocsival :D


Buszsofőrnek fel se tűnt. Mikor elmeséltem otthon, mondták, hogy valami gombot meg kellett volna nyomni, de én ott sehol nem láttam semmilyen gombot :D

2020. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%
a magyar törvények szerint még a gyilkolás sincs megtiltva, csak az van leirva hogy akiről kiderul azt börtönbe zárják, de effektive nem tilos csak szankcionálva van. ugyanigy a jeggyel is, köteles ellenörzéskor felmutatni de arrol sz sincs hogy tilos nélkule felszállni. megvenni se kötelező elég csak felmutatni, azt viszont tényleg kell. igy pl. téyleg felszállhatsz ugy ha nem vettél jegyet igy van jogilag megoldva hogy más is megvehesse neked
2020. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
86%

Tilos = nem szabad.

Lehet = képességeid nem korlátozottak

Kell = enélkül nem élsz tovább, olyanodon korlátozod magad, ha nem teszed meg, ami elérhetetleníti a helyzetedet.

2020. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

" kell-e jegyet vegyek? "


Nem. Mehetsz gyalog is.

2020. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
80%
Maradj otthon!
2020. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
72%
Ja, még a boltban is ingyen van minden. H*lye.
2020. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
50%

Papírom van, hogy kötelező dolgozni mennem, ha akarom, hogy ne rugjanak ki azonnali hatállyal :)


Ennyit arról, hogy maradj otthon.

2020. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére, tényleg maradj otthon, mert segít. Csak valakinek enni is kell. Az nem tud otthon maradni. Arról még nem kell mondani, ki tehet, hogy az embernek kajára nincs pénze, ha 2 hétig nem kap fizut.
2020. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!