Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Így a vírus ideje alatt ez....

Így a vírus ideje alatt ez. Kivitelezhető? (lent)

Figyelt kérdés

Győrből vissza kéne jutnom pestre..ezen a héten.

A problém az,hogy nincsenek igazolványaim.(személyi/lakcím)

Pesten van hol laknom,nem jönnék vissza onnan valószínű,de mindenképp fontos lenne visszamennem,mert szinte mindenemet otthagytam(ott tanulok)

De anyám teljesen meg van bolondulva,hogy biztos televan a főváros rendőrökkel, ne menjek mert igazoltatnak,nekem meg nincsenek igazolványaim (csak fotón...amúgy elhagytam őket elöző hét csüt/pénteken nemtudom)

meg veszéyes,ott ki se lehet menni az utcára..stbstb.


na a kérdés csak annyi lenne..hogy igazolványok nélkül én még simán fel tudok menni,nem?



2020. márc. 31. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

és hol vannak az igazolványaid? Azt be kell jelenteni, hogy elhagytad... különben így jártál. Amúgy meg mi az, hogy nem tudod? :'D nem tudod h elhagytad-e őket vagy mi?

Ha igazoltatnak, akkor szívás van. Feltudsz menni nélkülük, csak nem ajánlott megkockáztatni.

Amúgy miért kell visszajutnod? Komoly oka nem lehet azon kívül, hogy szabadulni akarsz.

Azt h nincsenek irataid, jelentsd be, ez nem így működik. Neked lehet bajod belőle.

2020. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem igazolta, Pest tele van emberekkel.

Itt szarnak mindenre, rendőrt csak kocsiban láttam.

Mondjuk eddig is.

Én ma jöttem pont Győrbe kocsival, a kutyát nem érdekli hogy hova mész.

Tegnap voltam vásárolni a tescoban, tele volt.

2020. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden kivitelezhető, ha okosan csináljuk. És semmi se ostobán.

Amúgy életszerűtlen mese. Mind az igazolványokról, mind a szükségességről.

2020. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több sebből vérzik ez a történet...


"Pesten van hol laknom,... szinte mindenemet otthagytam(ott tanulok)"

Khmmm..

1. MOST tuti nem tanulsz Pesten, mivel minden sulit bezártak és távoktatás van.

2.- ha tanulsz, akkor elvileg a vonatra diákkedvezményes jegyet vennél, de hát ugye, mivel nincs meg a diákod sem, gondolom, ezért nem tudod igazolni, hogy diák vagy, ergo megbüntet a kalauz.

3.- BÁRMIKOR, bárhol igazoltathat a rendőr. Nem csak Pesten, hanem akár a vonaton is. Láttam már, nem is egyszer, hogy valaki problémás volt a vonaton, a kalauz meg kihívta a rendőrőket a legközelebbi állomásra.

De akár a vírus miatti veszélyhelyzet miatt is bárhol igazoltathatnak, ha nem tudod magad igazolni, bevisznek az őrszobára és anyád mehet kiváltani Téged.

4. elveszett/ellopott igazolványokat valóban be kell jelenteni a rendőrségen, ott kapsz ideiglenes személyit.


Én is kérdezek: Pesten miből élnél meg? Meg hány éves vagy?

2020. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

#1 #4 Ti teljesen hülyék vagytok?? Méghogy nincs alapos indoka... Meg hogy most nem tanul Pesten...

Eszem megáll, komolyan mondom. Nem jut el a tudatotokig, hogy a kérdező Budapestre járt egyetemre, gondolom albérlete van ott, és ottmaradtak a cuccai??? Attól, hogy távoktatás van, még szüksége lehet a könyveire, füzeteire, akár a saját laptopjára ha azt is ott hagyta, plussz a ruhái meg egyéb személyes tárgyai. Ez nem elég értelmes indok az utazáshoz szerintetek?

2020. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!