Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mikorra érdemes utazást...

Mikorra érdemes utazást szervezni?

Figyelt kérdés
3 gyermekem van és idén mentünk volna Thaiföldre, de végül ezt az utat lemondtuk a koronavírus miatt. Végül úgy döntöttünk, hogyha idén még lehet utazni, akkor is maradunk belföldön és jövőre megyünk csak Thaiföldre. Idén nyárra érdemes szállást foglalni? És ha igen körülbelül mikorra?

2020. ápr. 3. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben nem foglalnék szálast nyárra mert elég kiszámíthatatlan a helyzet.
2020. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekunk junius elejere van tengerentulis utunk az valoszinuleg kuka, viszont en majd atfoglalok augusztus legvegere mert szerintem juliusra ennek a cirkusznak vege. Azonban most meg majus kozepeig kivarok.
2020. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

Én pár napja foglaltam júliusra szállást Cipruson, ami június 15-ig ingyenesen lemondható. Nagyon remélem, hogy addig már feloldják ezt a vesztegzárat. Mégsem tarthatják az embereket hosszú hónapokon át otthon. Arra nem gondolnak, milyen gazdasági következményei lesznek ennek?

Vagy akkor évekig ne menjen az ember sehová?

2020. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Én egy hónapot várok ennek a kérdésnek a megválaszolásával.
2020. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk júliusra ígérik a csúcsot. Most semmiképpen nem foglalnék. Ha mondjuk szeptemberben lehet, elegendő lesz augusztusban, mikor ez már kellően tudható.


Már azt is csodálom, hogy felelősen fogadnak most foglalást. Még el se kezdődött a járvány felfutása.

2020. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Arra nem gondolnak, milyen gazdasági következményei lesznek ennek?"


De igen, gondolnak. El lehet képzelni, ha még olyan kormányok is, akik eleinte azt mondták, hogy ők nem zárnak, menjen mindenkin végig (lásd Anglia) - még ezek a kormányok is eljutnak odáig, hogy mégiscsak kell korlátozás, stb.

Épp ezért kellene végre eljutni odáig, hogy komolyan vegye mindenki a vírust és nem mászkálni szanaszét, mint azt mostanában látom: balatoni strandokat be kellett zárni, mert egymás hegyén - hátán napoznak az emberek.


Kérdezőnek: aug. vége talán jó lehet...

2020. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hat nem lesznek teli a wellnesek.
2020. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!