Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van esély idén balatoni szezonra?

Van esély idén balatoni szezonra?

Figyelt kérdés
az első nyaram lenne a Balatonon, elméletileg van is lebeszélt munkahelyem, dr a vírus most eléggé keresztbetett. Van vajon esély rá, hogy szokásos szezon llesz az idei? Persze tudom, hogy senki sem jós, de hátha vannak hozzáértők itt.
2020. ápr. 5. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szokásos biztos, hogy nem lesz, az augusztusra van némi remény.
2020. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a cél a járvány elnyújtása, hogy ne egyszerre szakadjon rá sok beteg az ellátórendszerre. Most azt sem tudjuk, eljut-e az ország a tömeges megbetegedések szakaszába vagy maradunk hónapokig a csoportos megbetegedéseknél. Az biztos, hogy a tesztelések alacsony rátája a visszaállást rendkívül nehézzé teszi majd, de ugye bármikor dönthet úgy a kormány, hogy vadul nekiáll tesztelni. A nyájimmunitást, mint opciót, vélhetően már rég elengedte szinte az egész fejlett vilàg. Szóval amíg nem lesz védőoltás, addig bizony vissza kell fognia magát valamilyen (!) szinten az országnak is. Ráadásul az utazás iránti bizalom is megcsappant. Én úgy gondolom , némi strandolgatás lesz a nyáron a Balatonon, de komoly, erős szezon aligha.
2020. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 senior10 válasza:
100%
Szerintem nyugodtan engedd el ezt a dolgot. A turizmusnak tulajdonképpen befellegzett az évre.
2020. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így gyenge egy hónap elteltével hogy gondoljátok?
2020. ápr. 27. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, azóta már úgy, hogy júliusban is valszeg lehet már majd menni, ha pár héten belül megvan a tetőzés.

#1 voltam

2020. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ, én is ebben reménykedek
2020. ápr. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!