Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon belül milyen...

Magyarországon belül milyen gyakran igazoltatnak az utakon? (Járvány miatt) Hogy történik? Olyan írjon akivel történt vagy fix infót tud.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Olyan gyakorisággal igazoltatnak, mint eddig. A járvány miatt külön nem.
2020. ápr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégente gyakoribb mostanában, főleg akkor ha az adott településen van valami szigorítás (pl. csak ottlakók hajthatnak be a többieknek nem szabad megállni csak átutazni a településen), valamint a kiránduló helyekhez vezető utakon kérdezgetik egyesével hogy honnan jössz-hova mész...
2020. ápr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, hétvégente határozottan gyakrabb az igazoltatás, kérdezősködés mindenféle hatóságok és emberek részéről. Hét közben ez egyelőre nem jellemző.
2020. ápr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez biztató. Köszönöm a válaszokat. Még jöhetnek.


Megyét kérlek szépen írjátok, ha nem probléma.


Illetve szerintetek ez 2 hét múlva is ilyen lesz?

2020. ápr. 21. 09:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Megyét szerintem felesleges írni, mégpedig azért mert az ország egész területén akadhatnak ilyesmi ellenőrzések, korlátozások. (Most a legutóbb hétvégén pl. Tiszafüreden lehetett kizárólag áthaladni ha valaki nem ott lakik/dolgozik, a húsvéti hétvégén Sátoraljaújhelyről hallottam ugyanezt, meg hogy csak lakókat engednek be, aztán pl. Visegrádon nappal se nagyon lehetett kimenni az utcára, Kecskeméten (?) éjszakai kijárási tilalom volt, és még lehetne sorolni...)


Valószínűleg egy darabig még így lesz - szvsz. még legalább egy hónapig, már ha van akkora szerencsénk, hogy május elején valóban tetőzhet a járvány.

2020. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én most konkrétan az autósokra gondoltam.

Illetve inkább a tapasztalatokra.

Mert rendben hogy elméletben így van de gyakorlatban nem minden van úgy mint elméletben általában.

2020. ápr. 21. 11:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Hivy 2 hét múlva mi lesz, azt az ezotéria ro at an kérdezd neg! 😂
2020. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogy ....


Bocs, Mobilról irom...

2020. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jogos. De nem csak a jövő a kérdés.
2020. ápr. 21. 12:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Fokozottan! Ne menj sehova, ismim autóval 10ezerre büntették!:(
2020. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!