Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek június végére...

Szerintetek június végére enyhülni fog a korona/karantén annyira, hogy legalább belföldön lehessen túrázni?

Figyelt kérdés
Kötelezően kiadták a szabijaim felét, így júniusban 11 szabadnapm van egyben. Mindig is meg akartam csinálni a Kéktúrát (legalább egy részét), és most lenne rá időm, de nem épp a legjobbkor...

2020. ápr. 24. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Már megint valaki, aki jóslást akar tőlünk...


Egyébként most jelentették be, hogy májustól feloldanak egy csomó korlátozást, és újraindítják az országot.

2020. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túrázni most is lehet, ha egyedül vagy családtagokkal teszed.
2020. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül túráznál, vagy olyanokkal, akikkel egy lakásban élsz, azt most is megteheted. Idegennel, szervezetten nem. Túrázás közben távolságot kell tartani másoktól. Ha nem saját autót használsz, akkor a tömegközlekedésre vonatkozó szabályokat kell megtartani.
2020. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de ez csak az én véleményem. Amúgy igen, túrázni most is lehet egyedül vagy egy háztartásban élőkkel.
2020. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1: Valaki már írta egy másik kérdés alatt, hogy mennyire idegesítő vagy, mert mindenhol ezzel a jóslásos dologgal jössz. Tökre igaza van. Nem jóslatot várok, azt kérdeztem, hogy SZERINTETEK mi lesz. Eszmefuttatás, ki hogy látja.


Egyedül mennék, tömegközlekedéssel, csak mivel a Kéktúra több napos dolog, aludni és enni is kell valahol, ezért nem gondoltam, hogy ilyenkor végig lehet csinálni.

2020. ápr. 24. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:

- túrázni most is lehet (szabadidős sporttevékenységnek álcázva)

- valószínűleg június végén már bátrabban, szélesebb körűen mehetünk kirándulgatni

2020. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát ilyet nekem biztos nem írt senki. :D elárulom, nemcsak nekem van elegem az ilyen kérdésekből, hanem sokunknak.
2020. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet meg jósolni mert még a felsőbb szervek sem tudják, hogy mi lesz.
2020. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!