Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Katalinpusztai kirándulóközpon...

Katalinpusztai kirándulóközpont mennyire zsúfolt most hétvégén? Érdemes odamenni kirándulni vagy túl sokan vannak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs lezárva??
2020. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne menj oda, maradj a városodban. Sehol nem látnak szívesen turistát jelenleg.
2020. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hétköznap megyeszékhelyen fel sem tűnt hogy tömeg lenne és hogy ne látnának szívesen. Jövőhéten irány Budapest. Bár tény kis falvakban lehet más. De majd ha vége a vírusnak se kelljen nekik a pénzünk.
2020. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, te sem ismered a GOOGLEt.


Tisztelt Látogatók!


A járvány elleni védekezés keretében, a Kormány által kihirdetett vészhelyzeti rendelkezéseknek megfelelően az állami erdőgazdaságok 2020. március 17-től átmenetileg bezárják a közjóléti turisztikai központokat. Így jelenleg a Katalinpusztai Kirándulóközpont épületei zárva tartanak. A tanösvények és az erdő szabadon látogatható.


Köszönjük megértésüket!

2020. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor sima ügy.
2020. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hármas válaszoló. Az ilyen helyeken jelenleg táblák vannak kirakva. Ha turista vagy rossz helyen vagy. Kérünk menj haza. Katalinpuszta nem nagy látvány. De ismerek ott pár parasztot. Aki belevágja a kapát a homlokodba ha eleget ivott. Ezért sem ajánlottam a dolgot.
2020. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na szép. Persze békeidőben meg ezek adják a sok bóvlit méregdrágán a turistáknak.


Lehet jól tettem hogy eddig nagyvárosban mozdultam ki a természetbe.

2020. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van igazság abban amit mondasz. Őket is értem. Amúgy az a falu nem árul bóvlit. Mert nem árul semmit. Mert nincs ott semmi. Komolyan. Nem értem miért akar a kérdező oda menni. Én is csak akkor mentem ha muszáj volt.
2020. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szombaton voltunk. Elvétve találkoztunk egy-két emberrel csak az 5 km-es körtúra alatt, teljesen elkerülhető bármiféle érintkezés.
2020. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#1: nincs lezárva.

#2: alapvetően egyetértek, de itt Bp szélén, a békeidőben kutya által se látogatott külterületi földutakon bóklásznak a tömegek. Ezért kerestem volna a közelben valami kevésbé frekventált helyet, ahová gyerekkel ki tudunk mozdulni.

#4: szövegértelmezésből egyes, leülhet.

#8: a "nincs ott semmi"-t azért enyhe túlzásnak érzem:

[link]

[link]

[link]

#9: köszönöm az első, és ezidáig egyetlen értelmes választ.

2020. ápr. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!