Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van itt olyan, aki még sohasem...

Van itt olyan, aki még sohasem járt a Balatonon?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Akik Magyarországon születtek, ott is élnek, és már betöltötték a 30-at, azoknak a 95%-a szerintem járt már.
2020. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem senki sem járt még rajta, max Jézus ha véletlenül arra volt dolga.
2020. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Én se jártam még, 21 éves vagyok.

Igaz, nem is vágyom rá különösebben.

2020. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát... Vízen járni nem tudok. A jégen meg félek. Ezért nem.
2020. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Anno Miskolcon megkérdeztünk az utcán egy idős nőt, hogyan jutunk el a Diósgyőri várhoz. Kiderült, hogy Miskolcon született, 70 éves elmúlt, és soha nem látta még a várat, ami amúgy onnan, mint kiderült, 3 villamosmegállóra volt.


Ezt csak azért mondom, mert a Balatonhoz meg el is kell utazni, pénz is kell, ezért nem csodálkoznék, ha a lakossag harmada nem járt volna ott.

2020. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D. Brasco ***** válasza:
Én Hummer-rel jartam rajta.....be is szakadt....
2020. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Minek kell kiforgatni a kérdező szavait? Mondják így igenis, hogy "Balatonon", vagy hogy "megyünk a Balatonra". Nem csak a kérdező mondja így, hanem sokan, és helyesnek érzik így mondani, én is.

Hogy ne csatlakozzak a trollkodókhoz és a kérdésre is válaszoljak: régen a teljes általános iskolánk elutazott oda, kb. 7-15 évesek, és voltak, akik akkor voltak először. Pedig a gyerekekre a legjellemzőbb, hogy elviszik oda őket, mert szeretik. Ha akkor nem jutottak volna el oda, akkor kérdéses, később mennyire.

2020. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Akiknek nincs kocsijuk, mert nem mindenki születik ilyen három gyerek, négy kerék lakóparkba, azoknak a szomszéd faluba átjutni is egy ötórás program volánbusszal. Messzebbi meg már lehetetlen. Az, hogy még meg is kéne szállni valahol, nem realitás. Nem azért, mert nem lehetne egyszer-egyszer kinyögni, egyszerűen ismeretlen ez a fajta utazgatunk, velneszelünk, síelgetünk burzsuj viselkedés átlag parasztembernél. Nem 5% ebben az országban, aki nemhogy a Balatont, de még egy akármilyen strandot vagy uszodát sem lát egész életében. Úszni se tud a fél ország, hát legtöbben a helyi pataknál mélyebb vízben életükben nem álltak.


Én voltam kb. 7-8-szor a Balatonon gyerekként, mikor még a szüleim a vállalati üdülőbe kapták a helyet, aztán azóta se 30 éve.

2020. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pl. az egyik oldali nagyszüleim. De nem is akarnak. Fura emberek. Külföldön sem jártak soha.
2020. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!